Що нового?

Основні правила і як все працює

admin

Administrator
Команда форуму
ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

Наш форум надає можливість обмінюватися інформаційними продуктами, доступом, шаблонами і так далі з іншими учасниками. Доступ до матеріалів здійснюється в бібліотечному форматі. Загальна ціна ділиться порівну між учасниками спільної покупки.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Колективні закупівлі здійснюються в 4 етапи:

1. Набір учасників


Це самий початковий етап. Коли всі зареєстровані в основному або резервному списку і чекають початку збору. Ви можете увійти в складку або вийти з неї в будь-який час на цьому етапі. Вам не потрібно нікому платити ніяких грошей. Якщо ви зацікавлені в отриманні матеріалів по цій темі, ми рекомендуємо Вам зареєструватися. Організатори бачать, що активність і перехід до наступних етапів (отримання матеріалу) в цьому випадку прискорюється.

2. Збір внесків

Наступний етап - це коли організатор починає збирати внески. Відповідно до реквізитів організації, як правило, вона викладає свої платіжні дані (гаманці яндекс, webmoney і qiwi), і будь-яка організація також зобов'язана приймати перекази від комірників у внутрішній валюті нашого ресурсу. Ми рекомендуємо вам здійснювати всі перекази через свій баланс на форумі. (в національній валюті). Для отримання додаткової інформації про оплату при колективній покупці читайте нижче. Матеріал не надається на даному етапі або надається частково (якщо курс знаходиться в процесі проходження).

3. Придбаний

Коли організатор складання викладає матеріал в бібліотеку в повному обсязі, то здійснюється перехід до етапу "Куплено". Запис в основний і резервний списки відкрита в будь-який час. Зареєструвався, оплатив і отримав доступ до продукту.

4. Завершений

Етап, коли вклади не приймаються і складання далі не здійснюється (матеріал недоступний).


ЯК ОПЛАТИТИ СКЛАДАННЯ

Якщо ви хочете оплатити внесок, то вам необхідно записатися в учасники спільної покупки. Перекази здійснюються тільки на етапах "купівля" і "збір внесків". Етапи "запис" і "Завершено" не передбачають оплати.

Організатори в основному використовують для прийому платежів електронні валюти Яндекс, Webmoney і ківі. Але також на форумі прийнято здійснювати перекази в національній валюті. Це особливо актуально, якщо у вас немає вищевказаних гаманців. Жоден організатор не має права відмовити в прийомі платежу в національній валюті. Баланс форуму легко поповнюється з будь-якої карти, балансу телефону, PayPal, peir, кріптовалютних рахунків, рідкісних електронних гаманців і так далі.

Після поповнення балансу вашого аккаунта ви можете або перевести гроші організатору, або оплатити за допомогою кнопки " Оплатити з балансу "(доступ надається миттєво) в темі. Також краще використовувати цей метод, якщо ви хочете заплатити відразу і отримати матеріал в кілька разів.

- Який крайній термін для виплати загону?

Ні на якому етапі не передбачено ніяких термінів, ніяких штрафних санкцій. Ми рекомендуємо вам здійснити оплату якомога швидше.

- Коли я отримаю доступ до матеріалів?

Після оплати організатор повинен надати доступ до" купленого " етапу протягом 3 днів. Якщо ви платите у внутрішній валюті за допомогою кнопки "Оплатити з балансу", ви відразу ж автоматично отримаєте доступ до бібліотеки. Якщо після закінчення 72 годин ви не отримали товар, то ви можете індивідуально домовитися з організатором про збільшення терміну продовження або запросити повернення коштів. Як варіант, можна замінити матеріал з тією ж вартістю з іншої колективної закупівлі.

Якщо вам не буде надано доступ до матеріалів після закінчення 72 годин, напишіть в бібліотеку про цю організацію. Якщо посилання не буде відновлена протягом 3 днів, то або напишіть в службу підтримки, або натисніть на кнопку "Повідомити" і опишіть ситуацію.

- Як мені завантажити платний курс?

У більшості випадків організатори нададуть учасникам посилання на популярні файлові сховища типу mail, Яндекс, мега, Google і Факс. Зазвичай матеріал завантажується без проблем. У деяких випадках у вас повинна бути обліковий запис там через обмеження з великим обсягом файлів.

- Як мені знайти те, що я шукаю?

Через пошук по форуму. Рядок пошуку розташований у верхньому правому куті. Досить ввести або ім'я автора, або назва інформаційного продукту, або посилання на продає ресурс (instagram, facebook, telegram і так далі).

За запитом в спеціальному розділі. Команда клубу та орги докладуть всіх зусиль, щоб організувати колективну покупку за вашим запитом.

- Якщо у мене виникнуть будь-які питання?

Повідомте нам про це в Службу підтримки.


Повернення

Повернення внутрішньої валюти на баланс не може бути здійснений в особливих випадках:

Інформаційний продукт частково "неповний" і в той же час повністю відповідає заявленому без втрати сенсу (відсутні смислові прогалини, відсутні початкові частини, такі як вступні вебінари, частини онлайн-чатів).
Продукт готовий на 90%.
З вини автора матеріал має низьку якість (перешкоди в звукових доріжках, недостатня якість відео і т.д.) або відсутність заявленого ним матеріалу.
Якщо навчання по повному набору є неповним, якщо це було зазначено в описі.

ОСНОВНІ ПРАВИЛА

Заборонений:


 1. Розпалюють міжконфесійну, релігійну, міжетнічну ворожнечу і різного роду конфлікти.
 2. Проявляйте агресію, ображайте людей і звинувачуйте їх без доказів.
 3. Рекламуйте що-небудь без згоди адміністрації.
 4. Займайтеся флеймом, спамом, флудом, тролінгом.
 5. Створюйте повідомлення і листування, тематика яких суперечить законодавству України.
 6. Розміщення контенту для дорослих (еротика, знайомства, ескорт-послуги).
 7. Створіть кілька облікових записів (більше однієї) для однієї людини. Негайно забороніть їх усіх.
 8. Створення облікового запису, ім'я якого містить рекламу (наприклад, назва сайту, частина пошти, телефон), близько відповідає існуючим обліковим записам, особливо команді клубу, вульгарному значенню, образам або значенням, яке адміністрація вважає неприйнятним.
 9. Поводьтеся некоректно і здійснюйте провокації по відношенню до організаторів, модератора і адміністрації ресурсу.
 10. Втручатися в процес згортання з такими питаннями, як " коли матеріал буде доступний?", "назвіть конкретні терміни" (особливо відповідно до деталей і під самим згортанням) та іншими діями, які ставлять під загрозу безпеку спільної покупки і доставки матеріалу.
 11. Обмінні курси між членами клубу.
 12. Публікуйте та діліться своєю контактною інформацією з іншими користувачами.
 13. Залиште неправдиву інформацію в темах або в службі підтримки (квитки).
 14. Турбувати службу підтримки і скаржитися в темах на не видачу матеріалу, якщо не минули необхідні 3 дні.
 
Останнє редагування модератором:
Угорі