Що нового?

Придбаний Особиста сила II (Тоні Роббінс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 83.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

74967

російською мовою.

PERSONAL POWER ® II: 30-денна система. тиждень 2

тиждень 2 включає:
  • сила концентрації
  • цінності та переконання - першопричина успіху чи невдачі
  • Як взяти своє життя під повний контроль
  • Сила навіщо
  • створення майбутнього. Майстерня постановки цілей
Тренінг №1 у сфері професійного та особистісного зростання.

Чому настільки сильні відмінності в рівнях життя багатьох людей? Звідки у деяких береться здатність втілювати свої мрії в реальність?

Разом з Ентоні Роббінсом і його програмою Personal Power ® II ви можете розвинути надзвичайне здоров'я і енергійність, розгорнути свій бізнес на 180 градусів, створити видатні відносини, трансформувати те, як ви використовуєте своє, спланувати кар'єру і досягти фінансового.

Personal Power ® II допоможе вам визначити, чого ви хочете від життя, і дасть вам найпотужніші перевірені інструменти для того, щоб це отримати, а також забезпечить вас докладним керівництвом – прості кроки на кожен день. Мета цієї програми-продемонструвати вам прості стратегії для отримання великих результатів на щоденній основі.

Здійснюючи невеликі зміни кожен день, ви радикальним чином зміните якість свого життя, і зробите це набагато швидше, ніж навіть могли собі подумати
Успішна людина ніколи не перестає кидати виклик собі буквально у всіх сферах життя. Саме в цьому полягає ваша відмінність від нього.

Чи хотіли б ви отримати більший дохід? Серйозні та довгострокові відносини? Підняти вашу кар'єру на новий рівень?
Що ж вас утримує? Адже в вас вже укладена здатність до повного розкриття вашого потенціалу.

Personal Power ® II-це основи. Це те, що особистий тренер та фахівець з психології лідерства Ентоні Роббінс робить щодня. Це ключ його особистого успіху, а також бізнесменів, атлетів, політичних діячів - мільйонів людей по всьому світу.
Керований пристрасним бажанням змінити своє життя, Тоні почав вивчати успіх. Він навчався у людей, успішних в тому, в чому він сам хотів бути успішний – в кар'єрі, відносинах, фінансах.

Після 30 років індивідуальної роботи з абсолютно різними людьми - зі знаменитостями, професіоналами, інтелектуалами, людьми із захворюванням множинними персоналіями, людьми на межі самогубства і навіть президентом – Тоні прийшов до висновку про те, що є абсолютно певні і передбачувані моделі, які ведуть людину або до успіху, або до провалу.

тільки одна річ не дозволяє людині здійснити свої мрії. Що ж це?

Ви-це єдине ваше обмеження. Ви володієте потенціалом до необмеженого успіху в будь-якій сфері Вашого життя.
Чи готові ви вивести своє життя на новий рівень? А може, ви не впевнені у своєму наступному кроці і вам просто потрібен імпульс у правильному напрямку?

У будь– якому випадку Personal Power ® II-це рішення ваших проблем.
Personal Power ® II-це комплексна програма, розроблена таким чином, щоб розбудити в вас здатність перетворювати ваші мрії в реальність.

Слухаючи по одному CD в день протягом місяця і роблячи потім прості кроки, ви в підсумку отримаєте результати, які змінять ваше життя назавжди.

Чи готові ви встановити для себе цілі які виведуть ваше життя в новий вимір?
Пам'ятайте: зміни відбуваються автоматично, прогрес-ні.

Якщо ви нічого не змінюєте, ваше тіло зміниться, ваші фінансові можливості зміняться, ваші стосунки зміняться. Але чи спостерігається у вас прогрес в тих сферах життя, які найбільш для Вас важливі? Прогрес-це результат свідомого вибору вжити заходів сьогодні, щоб у майбутньому ваше життя стало кращим.

https://privatelink.de/?https://www.tonyrobbins.com
 
Угорі