Що нового?

Придбаний Отримуй від 2 до 5 заявок щодня на маркетинг за допомогою яндекс директа (Ілля Александров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
навчися залучати від 2-5 теплих заявок в день на маркетингові послуги за ціною 50-300 Рублів в будь-якій ніші. Без складних лендінгів. Без автоворонок. Без холодних дзвінків.

І ти вже пробував запускати рекламу в Яндексі на себе...
Пробував робити круті сайти про свою команду і про послуги. Але тільки заявки дуже дорогі по 1000-2000 рублів...

При тому, що заявки залишають або підприємці з маленьким рівнем доходу, яким не продаси...

Або маркетологи, які хочуть подивитися твою воронку.

А ті заявки, хто адекватні, хочуть порівняти твою пропозицію і гарненько подумати...

Як я вирішив цю проблему?
Я довго експериментував: пробував наливати таргет на кейс, але Ліди були холодні і за космічною ціною. Пробував робити автообзвон, але на нього потрібно було багато сил витратити, щоб закрити в оплату холодну людину...
А потім я просто зробив квіз. Налаштував Яндекс Директ. Став отримувати перші заявки. Потім став думати, як їх прогріти. Став автоматично висилати їм кейси.

І люди стали легко закриватися в оплату 25 000 - 50 000 рублів.

Створимо забійний оффер для твоїх послуг
Виберемо нішу і створимо сильне забійне пропозицію для маркетингових послуг.

Погодься, "приведу мінімум 100 заявок на стелі або поверну гроші", звучить краще, ніж "роблю рекламу для натяжних стель"?

На пропозицію йтимуть підприємці.


Збереш свій сайт за 15 хвилин
Я настільки заморочився, що підготував універсальний шаблон на конструкторі, який тобі віддам в рамках курсу.

Все, що тобі залишиться зробити: адаптувати свою пропозицію на шаблоні. Ніякої розробки сайту під ключ. Займе 15-20 хвилин.

Налаштуєш рекламу в Яндекс Директе в 2-3 кліка
Я знову заморочився і дам тобі шаблон рекламної кампанії РСЯ, який ти також можеш адаптувати.

Все, що тобі залишиться зробити: це замінити картинки, текст і посилання сайту. Займе 10 хвилин.

Не потрібно вивчати парсинг ключових слів, кластеризацію і мінусацію. Все дуже примітивно на рівні лідогенераціі на свої послуги.

https://privatelink.de/?https://marketing-bablo.ru/direct
 
Угорі