Що нового?

Придбаний Отшикарінг по Корніловскі. Рецепти краси, які працюють швидко (Олена Корнілова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 20 з 20
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 38.3 ГРН
100%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

На цей проект мене надихнули учасниці іншого мого проекту - з екоуборки та реставрації речей. Радіючи відмитому посуду і кухонним мийкам, кришталево чистим душовим і блискучим змішувачів, вони запитували, чи не можна створити такий же проект, але по догляду за собою, щоб також швидко і просто отримати супер-результат. Можна, Чому не можна!

У проекті "Отшікарінг" ви дізнаєтеся про найдієвіших засобах для шкіри, волосся і нігтів, які допоможуть повернути красу і" товарний вигляд " особі і тілу. Розберемо, які SOS-кошти виручать в скрутну хвилину. Я поділюся авторськими рецептами домашньої косметики. Схеми за типами шкіри з конкретними баночками - теж будуть!

І це тільки перша частина "отшикарінга"! У другій частині (оплачується окремо!), будемо працювати з внутрішнім станом. Вас чекають потужні медитативні практики, нейромодуляція та ін., завдяки чому засяяєте зсередини.

Проект "Отшикарінг" — єдиний у своєму роді. Спільні покупки до даного продукту неможливі, посилання буде персоналізовані. Знижок на нього теж не буде!

https://helenkornilova.com/event/otshikaring-2/
 
Останнє редагування модератором:
Реакції: Jana

ElenaZ

New member
Підкажіть, будь-ласка, як поповнити гаманець карткою приват.
Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Підкажіть, будь-ласка, як поповнити гаманець карткою приват.
Дякую
 

ElenaZ

New member
Чи можу я оплатити цей курс карткою, без поповнення гаманця?
 

diva

Member
как я могу получить эту складчину, деньги на балансе есть?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Шановні учасники, за інформацією від автора, курс триватиме орієнтовно до кінця травня.
Курс буде виданий після завершення
 

Jana

New member
-
Доброго дня чи можна придбати курс ?
 
Останнє редагування модератором:

Jana

New member
готова оплатити
Хочу купити.Як оплатити і описати курс ?
 

diva

Member
Скоро Новорічні СВЯТА, час подбати про свої БаЖання і отримати знання, як створювати від чоловіків ГРОШІ та Подарунки без Інтиму. Запрошую приєднатися до складки і пройти інструктаж як за рахунок чоловіка закрити всі борги та кредити

 
Угорі