Що нового?

Придбаний Платний курс з просування інформаційних сайтів (Арбайтен)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 1 з 159
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 24.1 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



багато сеошники просувають тільки комерційні сайти. Вихід в ТОП, трафік, конверсія тощо.
По цій темі дуже багато інформації.

Але комерційні сайти займають лише невелику частину від усього сегмента Інтернету.
люди приходять в Інтернет не купити товар, а знайти потрібну інформацію. В основному люди в Інтернеті щось шукають або спілкуються.

А які у нас найвідоміші сайти?!
Яндекс - це пошук інформації
ВКонтакте це спілкування
Однокласники це спілкування.

Так ось 2-3 роки тому мені стало набридати все Комерційне Seo і я вирішив зайнятися впритул саме інформаційними сайтами.

Причина чому я хотів цим зайнятися була проста-інформаційні сайти не вимагають присутності в офісі, вислуховування мозкоебки клієнтів + не потрібно жити в запорошеному місті.

Інформаційні сайти існують не за рахунок клієнтів, а за рахунок трафіку. 99% доходу інформаційних сайтів це реклама.
А для того щоб продати рекламу не потрібно сидіти на 20-му поверсі бізнес-центру і вмовляти її купити у тебе. Елементарно встановлюєш код і все бабло почало капати.

Немає ніякої мозкоебки, немає взагалі нічого крім Seo. У середовищі інформаційних сайтів все просто - є трафік - є гроші, немає трафіку немає грошей.
Ви можете працювати де завгодно-в Пітері(як я), в Тайї (а вечорами Трахати мулаток) або де то ще.

Створення і просування інформаційних сайтів взагалі не вимагають будь-яку залученість тебе до бізнесу. Тобі плювати на політику, плювати на все що тебе оточує. Вам плювати навіть на Арбайтена з його блогом.


http://blogarbik.ru/?p=5905
 
Останнє редагування модератором:
Угорі