Що нового?

Набір учасників Повний курс з ТРИЗ-педагогіки від А до Я (Анастасія Гончарова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 420.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Увага! До завтра приймають заявки, можливо ще й завтра.

Крім того, що ви будете вивчати і практикувати ТРИЗ-педагогіку, знаєте... Це як після туману виходить сонце і перед очима постає вся картина. Так і мій курс-це квінтесенція всього найкращого, що є в розвитку творчого мислення дитини (на основі ТРИЗ). І навіть якщо ви самі не креативні, то курс вам допоможе теж розкритися! Батькові побачити в собі педагога і Творця, а педагогу зрозуміти кожного учня і налагодити взаємодію з ними.

Описати курс ось так в пості - складно, це як описувати словами якого плавати в морі або океані на березі в гарну погоду.

Курс рекомендований батькам і педагогам, кому небайдуже виховання і розвиток дошкільнят.

за форматом: ⠀
  • Записи і всі матеріали Вам зберігаються на необмежений час (а як ще? Я по-іншому не можу...)
  • велика база даних-ігри, відео занять, книги, методичні матеріали
  • Алгоритм складання занять. Паличка-виручалочка педагогів і батьків, які грають зі своїми дітьми
  • 15 готових занять для дошкільнят
  • подолання власної інерції або вихід на новий рівень, якщо ви і так креативні
  • освоєння сучасної професії та участь у чаті педагогів, де ми допомагаємо один одному працевлаштовуватися, ділимося цікавими пропозиціями та досвідом .
  • навчання у мене, я можу гарантувати, що матеріал без води і кращий. За своє я відповідаю.
є учні, з якими у нас особливий тонкий зв'язок, процитую слова учасниці мого семінару та курсу Власенко Юлі (методист приватного дитячого садка): ".... Сказати, що я чогось дізналася або не впізнала, це питання відпадає сам собою))) можу сказати одне: цей курс допоміг мені піднятися на свою власну гору. Окрема подяка за логічність викладу матеріалу, системність, структурованість, методичне забезпечення та ефективне спілкування".
Це і ваша нова гора з прекрасним видом.

Проходити все буде в додатку Телеграм.
⠀Вартість 5500 ,тривалість, 8 тижнів.

Для запису пишіть нижче" беру участь " і я вам надішлю інформацію по оплаті в директ.
Ваша Настя Гончарова

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/BwGydw1lnWb/
 
Угорі