Що нового?

Придбаний Покрокова інструкція із заробляння грошей онлайн на інфопродуктах. Тариф AZ (Андрій Захарян)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5512 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 477.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 79599

прихований вміст для груп: модератори, Супермодератори, Консультант
Натисніть, щоб розкрити...
Привіт!
Про всяк випадок - мене як і раніше звуть Андрій Захарян, я - автор схем запусків в соціальних мережах, завдяки яким вже більше 5 років понад 4000 чоловік, включаючи топів інфобізу, стабільно роблять прибуткові запуски і будують бізнес.


Ця пропозиція для тебе, його не буде ніде за межами моїх соцмереж, баз і ресурсів.
І так, тому воно унікальне. І так, зрозуміло буде дедлайн.

Складається воно з двох частин:

Основа основ для запусків інфопродуктов (тут як ти знаєш, не тільки курси, а й наставництво, консультації, гайди, клуби і так далі) під назвою "покрокова інструкція із заробляння грошей онлайн на інфопродуктах",

Мій закритий канал "База зергів", де буде внутрянка моєї і командної роботи над усіма проектами.
Якщо тобі потрібні подробиці-читай опис за посиланнями нижче, якщо тебе цікавить тільки питання " куди платити?", то натискай кнопку прямо під цим текстом.

ТАРИФ az
Покрокова інструкція із заробляння грошей онлайн на інфопродуктах
(доступ до матеріалів на 3 місяці)

Закритий канал Telegram "База зергів" без цензури і без купюр

ДЕНЬ 1. "Мислення MONEYMAKER а"
Блок, з якого колись все починалося. Тут ми трошки розгойдаємо мізки в бік гнучкості мислення і навчимося бачити можливості. Я довго ігнорував цей момент і кожен раз дивувався - чому одні дивляться на щось і відразу ж придумують десяток варіантів як можна заробити, а інші думають, думають, думають... і кажуть " і че?". Окей, значить виділимо час, щоб включити всім голови і налаштувати на заробляння грошей.

ДЕНЬ 2. "Ринок"
Тут ми вивчимо деякі інструменти для аналізу ринку. Тонкий момент - якщо умовний iPhone хочуть багато, навіть не розуміючи навіщо він їм потрібен, вантажаться кредитами, збирають і в підсумку купують заповітну залізяку, тому що "це круто", то з інфобізом все трошки складніше-не можна вивалити продукт на ринок і чекати, що за ним вишикується черга. Тут потрібно реально розуміти чого люди хочуть. І це ми зрозуміємо протягом другого дня.

ДЕНЬ 3. "ПРОДУКТ"
Найкрутіший сайт, найкрутіший лідген, найкрутіший Копірайтинг... не допоможуть продати те, що нікому не потрібно. А значить в третій день ми придумаємо або докрутимо продукт. Причому, це все буде не на рівні "мені здається, що людям повинно сподобатися", а заздалегідь визначимо чи треба взагалі витрачати час на те, що не принесе багато грошей... і важливий момент: ми не будемо продавати якусь непотрібну хрень, маскуючи її під щось життєво необхідне. Ще раз: ми не будемо продавати непотрібну лайно, ми будемо робити потрібні продукти. І ще раз: ми не будемо продавати непотрібну хрень, а відмовимося від маячної ідеї на користь нормальної, з якої можна зробити щось осудне і продавабельне.

ДЕНЬ 4. "МАРКЕТИНГ"
Будуємо максимально короткий міст між ринком і продуктом. Для уточнення: маркетинг-це дійсно останнє, над чим ми будемо працювати. Тому що коли ми знаємо чого хочуть люди і у нас є це, все стає сильно простіше (якщо цілеспрямовано не ускладнювати, тому що "в такій-то книжці написано, що потрібно робити так-то...").

ДЕНЬ 5. "СХЕМА"
Принципи запуску, як аудиторія купує і розбір основних затиків. Збираємо воєдино матеріал і дані 4 днів, звіряємося зі схемою і працюємо.

https://privatelink.de/?https://zapuski.ru/instructions
 
Угорі