Що нового?

Придбаний Портрет олівцем. Основи (Ксенія Кондылева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я створила свою першу електронну книгу, щоб допомогти
Тобі навчитися малювати і поліпшити твої навички малювання.

- Про що?
Вирішила почати з основ і навчити вас малювати портрет в олівці. Я вважаю, що це та база, яка дозволить вам поліпшити свої навички і розвинутися в інших напрямках.
У керівництві є не тільки інформація по анатомії і про пропорції особи, але також зібрано і багато моїх знань, які допоможуть намалювати не тільки портрети.

Керівництво відмінно підійде для новачків, тому що я намагалася дати інформацію, про яку початківці художники, можливо, не знають. Я описала все простими і зрозумілими словами, а також доповнила їх великою кількістю ілюстрацій і покрокових інструкцій.

що ти дізнаєшся
Як намалювати портрет, якими матеріалами користуватися, як тримати олівець, як штрихувати портрет, анатомію, основні поняття тіні і світла, завдання і покрокові ілюстрації з поясненнями, які допоможуть застосовувати отримані знання на практиці. А також натхнення!

P. S. Всі ілюстрації я виконала в традиційному стилі на папері олівцем.
мій шлях художника
Я-HUMID PEACH, художниця-самоучка, яка навчилася малювати портрети самостійно. Я 6 років розвиваюся самостійно і за цей час встигла спробувати багато матеріалів і технік. Змогла переступити на нову планку - від новачка до професійного художника і хочу допомогти вам!
Я знаю, з якими труднощами ти можеш зіткнутися, тому написала для тебе електронну книгу-помічника.
https://ru.humidpeach.com/guide
 
Угорі