Що нового?

Поставити питання

admin

Administrator
Команда форуму
Вітаю! Ви можете задати питання тут.
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! досить написати в темі що готові оплатити. Дякую
 

Vitaliy

New member
Добрий день. Підскажіть будь ласка, як я можу оплатити три складчени? В одної складчини є організатор. В інших двох організтор відустній.
І ще питання коли я оплачу, то через скільки часу я зможу отримати матеріали?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий день. Підскажіть будь ласка, як я можу оплатити три складчени? В одної складчини є організатор. В інших двох організтор відустній.
І ще питання коли я оплачу, то через скільки часу я зможу отримати матеріали?
Добридень. У тих складчинах де немає організатора, напишіть що готові їх оплатити.
Доступ до матеріалу надається протягом 3х днів після оплати внеску.
 

Nia

Member
Доброго дня. Написала що готова оплатити складчену, чка статусі Придбано, чекаю вже декілька днів на відповідь, але так її і не отримала.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Добрий вечір. Напишіть в реквізитах запит на поповнення свого рахунку. Або в службу підтримки
 

Надія

New member
добрил день. підкажіть будь ласка - як отримати доступ до курсу, якщо вже оплатила, і мені нараховані монети?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. за правилами у Організатора є 3 дні на видачу матеріалу. Матеріал знаходиться в бібліотеці. Якщо в бібліотеці його відразу немає, то просто чекайте і він з'явиться, про що ви будете повідомлені.
 

Nia

Member
Добрый день подскажите пожайста я купила пару курсов и не могу найти как их посмотреть и где
Доброго дня. Натисніть на вашу іконку в профілю і на кількість придбаних товарів, відериється сторінка з усіма придбаними товарами.
 
Доброго дня. Натисніть на вашу іконку в профілю і на кількість придбаних товарів, відериється сторінка з усіма придбаними товарами.
Да да это я нашла а как посмотреть видео курса которые я купила , где это можно посмотреть
 
Реакції: son

Nia

Member
Да да это я нашла а как посмотреть видео курса которые я купила , где это можно посмотреть
відкриваєте потрібний курс, тисните на кнопку бібліотека там буде посилання для завантаження курсу. Завантадуєте та дивитесь.
 
відкриваєте потрібний курс, тисните на кнопку бібліотека там буде посилання для завантаження курсу. Завантадуєте та дивитесь.
извените пожалуста но я не вижу где тут беблиотека я уже везде смотрела я не вижу эту кнопку библиотека где она должна быть подскажите пожалуста
 

Mokosch

Member
Вітаю, допоможіть будь ласка! Не можу поповнити гаманець, видає технічну помилку. Чи можу я оплатити з картки ? Дякую.
 

Саша

Member
Доброго дня, така ж сама проблема, тільки ще підкажіть де їх знайти ці реквізити
 

Romashka

New member
Доброго дня , залишила запит в темі що готова оплатити . Організатора там немає .
[Mitra-Varuna School] активне занурення. Базовий курс, вересень 2020 (Анна Ласточкіна)
 

Mokosch

Member
Поки чекала на відповідь, передумала і вийшла із однієї із складчин, але там залишилося моє сповіщення, що я готова оплатити. Підкажіть, будь ласка, чи можна його видалити.
Дякую.
 

Love17

New member
Доброго дня, залишила запит в темі, що готова оплатити. Організатора там немає.
Менеджмент почуттів. Upgrade (Ігор Погодін)
 

Денис

New member
Привіт! Ви можете задати питання тут.
Привіт цікавить повний модуль
МОДУЛЬ ИЗ 6 ЗАНЯТИЙ / 28.06.2022
Искусство мыслить (хочу купити в складчину 2,3,4,5,6 заняття https://apeiron.school/profile/order)
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Привіт цікавить повний модуль
МОДУЛЬ ИЗ 6 ЗАНЯТИЙ / 28.06.2022
Искусство мыслить (хочу купити в складчину 2,3,4,5,6 заняття https://apeiron.school/profile/order)
Привіт я взяв в організацію начебто ці складчини
 

alinx11

New member
Добрий день)
Залишив запит на оплату 3 дні тому)) Організатора немає


Прикладна композиція. Тариф Без розборів робіт (Сергій Теличенко)
 

Vetta

New member
добрий день. хочу придбати кільку курсів, коментар щодо оплати залишила, підкажіть, будь ласка, куди оплачувати?
 

forestsoul

New member
Привіт )
Підкажіть, як оплатити, якщо організатора немає, а написано, що «придбано». До кого звертатись?

-
 
Останнє редагування модератором:
Доброго дня, день тому написала на складчині, що готова платити...Підскажіть, наступні кроки)Дякую зазделегіть.
 

AudioFish

New member
Доброго дня, цікавлять дві теми -

Я готовий отплатити, але організатора немає. Підскажіть що робитив данному разі, дякую.
 
Останнє редагування модератором:

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброї ночі :)
Скажіть, будь ласка, ціна на курс [[Go IT] онлайн курси Frontend HTML / CSS + JavaScript вже остаточна? Чи ще буде змінюватися? І як довго приблизно чекати треба буде з моменту запису? Дуже дякую за допомогу ❤
Доброї ночі. поки не знаю. чекаємо учасників. Запишіться туди.
 

Hasanito

Member
Доброго дня! Я написала в двох темах, що готова оплатити, скажіть, будь ласка, як довго треба чекати на відповідь?
-
 
Останнє редагування модератором:
Чекаю декілька днів відповідь , не розумію , курси придбані, організатора немає , ніхто не відписує ...
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Чекаю декілька днів відповідь , не розумію , курси придбані, організатора немає , ніхто не відписує ...
скоро подивлюся. Я поки один працюю, не вистачає часу на все відразу. Перевіряю нові запити десь раз в днів 5.
 

Денис

New member
Добрий день.
[Apeiron school] Мистецтво аргументувати. Заняття 6 (Олексій Орестович)
Де можна оплатити?
 

Саша

Member
Доброго дня, хочу придбати
Покроковий майстер клас з пошиття комплекту лялькового одягу для Блайз (lenalittledress)
але ж там немае организатора, як це зробити. Та ще декілька мк де така ж сама ситуація
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хочу придбати
Покроковий майстер клас з пошиття комплекту лялькового одягу для Блайз (lenalittledress)
але ж там немае организатора, як це зробити. Та ще декілька мк де така ж сама ситуація
Доброго дня. скоро візьму
 

Ganna

New member
Доброго дня!
Готова оплатити:




Подивіться, будь ласка.
 

Саша

Member
Добрый день, записалась и написала что готова оплатить эти два мк -
 
Останнє редагування модератором:

Hasanito

Member
Доброго дня, хотіла поцікавитись, чим відрізняются товари що придбані від тих де набір учасників? я так розумію, що там де набір треба чекати, доки не збереться необхідна кількість і товар придбають і вже тоді можна буде його дивитися, чи там така ж сама схема як і з придбаними і можна одразу отримати?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня, хотіла поцікавитись, чим відрізняются товари що придбані від тих де набір учасників? я так розумію, що там де набір треба чекати, доки не збереться необхідна кількість і товар придбають і вже тоді можна буде його дивитися, чи там така ж сама схема як і з придбаними і можна одразу отримати?
Дд. де набір учасників, там напишіть. Я подивлюся і може бути поміняю статус на придбані.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Хорошо, дайте хотя-бы знать вы получили деньги или нет
я пополнил ваш баланс. Вообще -то я вам уже писал что вручную с переводов на карту я пополняю несколько дней. Правда на украинском языке писал.
 

Vetta

New member
добрий день, хочу поповнити свій баланс, скиньте, будь ласка, номер карти
 

kostyaaaa

New member
Доброго дня. Ні чого не зрозумію як мені оплатити курс, який вже має статус "придбано
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Ні чого не зрозумію як мені оплатити курс, який вже має статус "придбано
Доброго дня. вам потрібно написати що готові оплатити і через деякий час організатор з'явиться, якщо його там немає
 

November13

New member
Доброго дня, поясніть, будь ласка, якщо я поповнюю вашу українську карту допустимо на 100 грн, то ці 100 грн будуть у мене в «Гаманці»? І решта після оплати курсу який коштує допустимо 40 грн, буде там же зберігатися?
 

quaq

New member
Доброго дня. Хочу оплатити складчини зі статусом придбано, але у них немає організатора і не зьявляються реквізити. В темах написала.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Хочу оплатити складчини зі статусом придбано, але у них немає організатора і не зьявляються реквізити. В темах написала.
Доброго дня. ви перевели на карту, наприклад, 100 грн. і я вам кидаю на ваш рахунок на форумі 100 гривень, які ви витрачаєте як хочете.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Хочу оплатити складчини зі статусом придбано, але у них немає організатора і не зьявляються реквізити. В темах написала.
Доброго дня. я беру нові складчини десь раз на п'ять днів
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. я ж уже багато разів тут писав що беру раз на п'ять днів нові складчини, де є запити. Тут не потрібно писати про це.
 

Ibiza

New member
Хочу придбати курс, на заявку немає реакції більше 10 днів. Допоможіть. Дякую
 

Ibiza

New member
можна посилання?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
готово
 

Ganna

New member
Здравствуйте!
Готова оплатити
 

Саша

Member
Доброго дня, допоможіть придбать курс, вже більшь тижня тому подала заяву
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Здравствуйте!
Готова оплатити
дд. готово
 

Саша

Member
Добрий день. Допоможіть будь ласка придбати мк, заявка висить вже досить давно, але ж отклику нема.
-
 
Останнє редагування модератором:

damaskinstas

New member
вітання. хочу повністю сплатити всі матеріали Сабіни Філіної. зв'яжіться зі мною, будь ласка.
 

Hasanito

Member
Вітаю! якщо я запишусь в основний список курсу який ще не придбаний, а на стадії набору учасників, токоли треба буде платит внесок, одразу, чи коли він вже буде придбаним?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Вітаю! якщо я запишусь в основний список курсу який ще не придбаний, а на стадії набору учасників, токоли треба буде платит внесок, одразу, чи коли він вже буде придбаним?
Вітаю! пишіть там в складчині, я подивлюся і може поміняю статус на "придбаний "
 
Угорі