Що нового?

Набір учасників Прибуткова стратегія ставок на Волейбол (без аналізу)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27710
  • щомісячний прибуток по стратегії [COLOR=# ff0000]100-200%[/COLOR]
  • діапазон коефіцієнтів [COLOR=# ff0000]від 2,1 до 3,2[/COLOR]
  • фіксована сума ставок, підвищення бажано раз на місяць.
  • Стратегія [COLOR=# ff0000] перевірена [/COLOR] роками і на жаль працює тільки в [COLOR=# ff0000]БК "Бетсіті" [/COLOR]
  • витрати за часом, [COLOR=# ff0000]5 хвилин на день строго кожні 24 години[/COLOR]


півроку тому я познайомився з однією людиною, яка також робить ставки на спорт. При спільному спілкуванні на футбольному матчі в Пітері, він мені повідав одну закономірність у волейболі, по якій він на даний момент сам грає і до гри на живі гроші, тестував її близько 4-5 місяців проставивши більше 1500 ставок. Я спочатку не надав цьому значення тому що для мене такий прибуток не є результативною, в хороший день я подвоюю банк, але потім вирішив випробувати її на гостевику в БК Бетсіті. Результати виявилися приголомшливі, це при тому, що ніякого аналізу не потрібно і ніякого лайва, тобто поставив і забув, потім через добу зайшов в бк І знову проставив.

чому я продаю стратегію: як я згадував вище, я спокійно подвоюю банк за 1 вдалий ігровий день, і особисто для мене ця стратегія не є привабливою. Так само у мене в Бетсіті відкрито 2 рахунки, і ризикувати грошима я там не стану.

чому прихований вид ставок і чому я не даю логін і пароль гостьового рахунку: тому що стратегія полягає у вигляді ставок, по суті продається не стратегія а недооцінений вид ставок. Вірніше він оцінений з усіх боків але не з точки зору дистанції і щоденної ставки на всі матчі поспіль.

Вартість стратегії становить 100% від мінімальної суми банку середньостатистичного гравця, вже через місяць майже нічого не роблячи ви відіб'єте свої гроші, якщо Ваш банк буде 5-10 і більше тис.тоді відіб'єте витрачені гроші за пару днів.




Продажник:
https://privatelink.de/?http://www.football-strategy.org/стратегия-на-волейбол/
 
Угорі