Що нового?

Придбаний Просто космос. Практикум з Agile-життя, наповненого змістом (Катерина Ленгольд)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 148 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27884

Напевно, ви подумали: "вона або геній, або робот. Або і те, і інше". Але ні. Досягнення Катерини-результат вміння ставити чіткі цілі," нарізати "їх на маленькі шматочки, планувати кроки і знаходити" мотивуючу морквину " — нагороду для себе за досягнуті результати.
Вперше своєю системою планування Катерина поділилася в agile-щоденнику"Космос". Він миттєво став бестселером. Тисячі відгуків показали, що система працює для будь — яких цілей-в бізнесі, роботі, творчості та особистому житті. "Просто космос" -це розвиток теми: книга про те, як перетворити agile-планування в стиль життя.
У книзі-поради, вправи, продуктивні звички, інструменти, які допомагають рухатися вперед і не втрачати смаку до життя.

Ви дізнаєтеся:
  • чому вистачить "слідувати мрії"
  • що страшного у фразі"Я дуже зайнятий"
  • Як планувати неробство
  • на що витратити 100 очок сили волі
  • Що їсти і як спати, щоб поповнити запас енергії
  • чому токсичне оточення та новини вбивають продуктивність
ця книга-не про великі цілі і глобальне призначення. Не про жорсткий тайм-менеджмент і планування на 10 років вперед. Вона про конкретні, прості, послідовні кроки. Про те, де шукати енергію і мотивацію. Про те, як бути гнучким: ти завжди можеш звернути з дороги, якщо зрозумів, що вона не твоя. Про те, як отримувати задоволення кожен день, поєднувати особисте життя, роботу і розвиток і підкорити свій особистий космос — яким би він не був для вас.

від автора
Динамічна, яскрава, наповнена експериментами в кар'єрі, спілкуванні та особистому розвитку — для мене це і є життя в стилі agile. Життя, в якій кожен крок-чергова точка зростання, новий досвід, нова можливість. Життя, в якій ми уважно і регулярно прислухаємося до себе замість того, щоб слідувати вигаданому плану в пошуку соціально-схвалюваного "успіху" і інстаграмного "щастя".
Ну що? Готові спробувати? Пропоную почати цей експеримент.

про автора
Катерина Ленгольд-підприємець, віце-президент з розвитку бізнесу в компанії Astro Digital. Випускниця МІФІ, ВШЕ, Сколтеха і MIT. Є наймолодшим віце-президентом в індустрії. Живе в Каліфорнії
У Катерини за плечима п'ять вищих утворень провідних університетів світу і місце в рейтингах "Топ - 100 лідерів майбутнього" і списку "молодих і перспективних" за версією РБК, а також сотні кращих інноваторів Росії.

https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/prosto-kosmos/
 
Угорі