Що нового?

Придбаний Професія: Дизайнер мобільних додатків (Дмитро Волков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 1 з 57
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 32.9 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




Даний курс містить в собі всі необхідні знання для створення дизайну мобільного додатку. В Інтернеті на різних ресурсах вони розкидані і несистематезовані. А деякі просто відсутні. Мій же відео-курс відрізняється від інших джерел тим, що в ньому тільки корисна і потрібна вам інформація.

Коротко поговоримо що ж ви дізнаєтеся почавши вчитися разом зі мною. А дізнаєтеся Ви основні тренди в дизайні мобільних додатків, вивчіть гайдлайни iOS і Android. Дізнаєтеся якими краще програмами користуватися для дизайну мобільних додатків і як їх налаштовувати. Навчіться створювати схеми екранів додатків і скетчі їх інтерфейсів. Також разом зі мною ви створите дизайн мобільного додатку, гуі-кіт. Навчіться робити анімацію роботи екранів програми і дізнаєтеся як створювати презентацію програми для замовника. Все це ви вивчите протягом 15-ти занять. Заняття побудовані так щоб протягом невеликого проміжку часу дати вам тільки потрібну і необхідну інформацію.

У висновку я хочу сказати, що за підсумками вивчення ви станете хорошим фахівцем і без складності зможете створити дизайн будь-якого мобільного додатку.

Дякуємо за увагу і зустрінемося на уроках!

http://studyboom.ru/course/professiya-dizayner-mobilnyih-prilojeniy/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі