Що нового?

Придбаний Психосоматика. Коли хворіє тіло, а причини в душі. Як самостійно допомогти тілу (Марія Величко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 147 ГРН
Учасників: 1 з 8
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 19.1 ГРН
13%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ця книга є першою в серії книг, присвячених відповідям на питання важливою і невід'ємною складовою здоров'я або Нездоров'я людини – психосоматики. Все більше фахівців медичних професій приходять до висновку про вплив Психосоматики. У книзі пропонуються принципи підходів до здоров'я і симптомів, отримані при моєму навчанні у різних фахівців цього напрямку протягом 8 років, а також щоденної консультативної практики в своєму кабінеті сімейного психолога.

За основу роботи взято принципи "нової німецької медицини" доктора Райка Хамера. Також розглянуто досвід його французьких та іспанських послідовників – Клода Сабба в "тотальній біології", Крістіана Флеш, Анхелес Вольдер і Енріке Бурона в "біологічному декодуванні". Враховано знання і досвід німецького психотерапевта і філософа Берта Хеллінгера, фахівця в системній сімейній терапії і творця "сімейних розстановок".

Книга може стати важливою підмогою для кожного в усвідомленні причин власних захворювань і – при проведенні курсів лікування, призначених відповідними лікарями-фахівцями.

формати : FB2 EPUB iOS.EPUB ще 7
обсяг: 340 стор 72 ілюстрації

https://www.litres.ru/mariya-velichko/psihosomatika-kogda-boleet-telo-a-prichiny-v-dushe-kak-sam/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі