Що нового?

Придбаний Рельєф і сідниці будинку v2. 0 Оновлена програма (Данило Кабіров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 100.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

На тренування вдома буде йти по 40-60 хвилин. Програма розрахована на 3-4 заняття на тиждень, на півроку. Перші ступені для новачків, 3я для середнього рівня. 4я для просунутого.

багато хто думає, що вдома без ваг і тренажерів накачати сідниці нереально, чи правда це?
Насправді для росту м'язів підходить і 8-12, і 1-5, і 15-30 повторень. Ось кілька наукових фактів:
  • у 2002 році, Campos et al. виявили, що імовірно, програма з 4 підходів, з 3 — 5 повторень призводить до настільки ж бурхливого зростання у всіх м'язових волокнах, що і програма для бодібілдингу, розрахована на 3 підходи по 9 — 11 повторень.
  • Стю Філліпс популяризував результати Мітчелла та ін.. Тренінг до відмови за допомогою тільки 30% від 1ПМ (повторний максимум — та вага, який можна підняти тільки 1 раз) призводить до настільки ж швидкому м'язовому зростанню, як і тренування з 80% від 1ПМ. Тобто 3 * 8-12 також ефективні як і 2-4 * 20-30 повторень!!!
подальші дослідження знову підтвердили ці результати. Зараз наука про фітнес має вагомі докази того, що зона гіпертрофії більше схожа на 30-100% від 1ПМ, або близько 3-30 повторів.
Тобто, можна накачати більше сідниці і вдома, не тільки піднімаючи позамежні ваги в тренажерке. Головне-поступове збільшення навантаження (збільшувати її можна різними способами).
У цій програмі будуть досить важкі вправи, на більш просунутих етапах, які буде дуже складно виконувати зі своєю вагою. Так, це для дому, але це не означає, що буде просто, навпаки, багато хто говорить, що вдома важче займатися, так як на тренажерах можна поставити меншу вагу, ніж вага свого тіла (на початкових етапах будуть більш прості вправи, потім все складніше).

що Ви отримаєте?
1. Я розрахував навантаження. Періодизація-це коли ви тренуєтеся не завжди максимально на знос. Так м'язи ростуть швидше. Дивіться відео вгорі для уточнення.
а). Тут будуть тільки ефективні вправи, які можна робити вдома.
б). Розписано точну кількість підходів і повторень на всі 6 місяців. Є легкі і важкі тижні — так м'язи буду рости швидше. Але, що таке важко, а що таке легко ви зрозумієте в самій програмі.

2. ВЕДЕННЯ. Тренер-онлайн, який завжди допоможе і проконтролює.
Ви можете задавати будь-які питання щодо тренувань та харчування через WhatsApp. Також скинути відео з виконанням вправ, щоб не помилятися в техніці.

3. База знань з принципами тренувань і програмою харчування для набору м'язів. Розібрані часто задаються.

4. Я записав 24 Відео з технікою і всіма нюансами виконання. Ви зрозумієте як робити одне і те ж вправу важко, або легко. Адже присісти 15 разів і 8 не одне і теж, потрібно розуміти, як то зробити простіше, або важче.

як це вам допоможе?
Ви отримаєте всю необхідну інформацію для тренувань в домашніх умовах: найефективніші вправи для будинку, всі пояснення по техніці, розминка, харчування, і найголовніше — грамотно розрахована навантаження на 6 місяців.


https://privatelink.de/?https://danilakaburov.ru/product/relef-i-krasivye-yagodiczy-programma-dlya-doma-na-6-mesyaczev/
 
Угорі