Що нового?

Придбаний Розуміння роботи та армування конструкцій КЖ (Ірина Михалевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 106.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
зміст циклу відео (сумарно 2,5 години)
Послідовно я пройдуся по всіх типах конструкцій, крок за кроком пояснюючи, що, як і чому працює.

Крок 1.
Спочатку я дам загальний принцип для всіх конструкцій. І дам наочний метод діагностування будь - яких конструкцій-де буде потрібно робоча арматура і чому.

Важливо! У сопроматі вчать розуміти роботу конструкцій через епюри. Але ... не всі дружать з епюрами - це раз. Не для всіх конструкцій можна зльоту побудувати епюри - це два. Мій підхід-альтернатива методу епюр (не виключає епюри, але дає інший підхід з таким же результатом).
І навіть якщо ви відчуваєте безсилля перед сопроматом, прослухавши мої відео, ви почнете розуміти, як все влаштовано. А якщо з сопроматом дружите, то отримаєте додатковий простий інструмент собі в роботу — і цей інструмент підстрахує вас в разі, якщо ви помилилися з побудовою епюри.

Крок 2.
Пояснення суті анкеровки і нахлестки.

Без розуміння цього не буває грамотного конструювання. Коли розумієш сенс анкерування, стають вичерпно зрозумілими всі вузли керівництва по конструюванню-де, що і чому відгинається, заводиться, перенахльостується.

Мало того, стає зрозумілим, як армувати вузли, яких чомусь немає в посібниках і прикладах. Розуміючий конструктор перестає залежати від того, є у нього під рукою приклад чи ні.

Крок 3.
Далі я пройдуся по всіх типах конструкцій і поясню:

  • як вони працюють,
  • Яка робоча арматура з цього випливає,
  • Як цю робочу арматуру законструіровать так, щоб вона реально працювала (а не вимикалася з системи на нашу незнання).
конструкції, які я розглядаю в кроці 3:

1) фундаменти.

2) колони.

3) Стіни і приямки.

4) Балки і перекриття.

чого немає в циклі відео:
  • цикл відео присвячений тільки робочій арматурі. У ньому немає нічого про поперечної і конструктивної арматури.
  • завдяки інформації в відео ви не отримаєте можливість без розрахунку визначати габарити конструкції і площа робочої арматури (це неможливо) — тут не буде нічого про діаметр арматури і її кроці, тільки інформація про необхідність установки арматури в конкретних місцях і про те, як її грамотно заанкерить і перенахлеснуть, щоб вона працювала.
  • в циклі не розглядаю питання конструювання і не звертаюся до типових вузлів з посібників — ілюструю тільки живі вузли на дошці, пояснюю їх тільки з точки зору робочої арматури (все інше пропускаю).
  • Не вчу робити розрахунки.
  • не показую, як будувати епюри. Але ось як читати епюри моментів — це пояснюю.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@sd_ms-ponimanie-raboty-i-armirovaniya-konstrukcii-kzh
 
Угорі