Що нового?

Придбаний Рун. Ключі до енергії світобудови (Григорій Кузнєцов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 85 ГРН
Учасників: 1 з 6
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 14.7 ГРН
17%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модераторця книга – про стародавні рунах і енергіях, якими Всесвіт наділила їх. Її автор-Григорій Кузнєцов, рунічний майстер, нумеролог, екстрасенс і фіналіст 19-ї "Битви екстрасенсів" на ТНТ, переконаний: ці могутні знаки були дані людям, щоб ми спробували наблизитися до задуму творіння, пізнавали і вдосконалювали самих себе. Колись це таємне знання було доступно лише присвяченим, але тепер кожен може доторкнутися до стародавніх знань, навчитися говорити мовою світобудови і розвинути в собі здатність керувати енергіями і своїм життям.

У цій книзі простою і зрозумілою мовою розповідається про значення кожної руни, її проявах в житті сучасної людини і способах настройки на її енергію, про вибір Рунного набору для роботи. Ви познайомитеся з основами ворожіння на рунах, їх мантическими значеннями (в тому числі в поєднаннях) і простими розкладами.
А також доторкнетеся до магії рун, познайомившись з принципами складання і використання рунічних формул, і дізнаєтеся про зв'язок рун з нумерологією.

у форматі PDF збережений видавничий макет, 2021 рік
обсяг: 250 стор 160 ілюстрацій

https://www.litres.ru/grigoriy-kuznecov/runy-kluchi-k-energii-mirozdaniya/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі