Що нового?

Придбаний Рік з Татою: Команда повного занурення-2023 (Тата Феодоріді)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11000 ГРН
Учасників: 3 з 39
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 293.3 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я склала для вас приголомшливий маршрут до здоров'я, життєвих сил, класних стосунків, кар'єри, грошей і успіху на 12 місяців!

січень
"Ефективне мислення 2023"

  • У поточного періоду є ряд серйозних особливостей, не враховуючи які вже почали прогорати проекти, люди і відносини. Далі різниця між тими, хто втрачає і придбає буде збільшуватися все стрімкіше. На інтенсиві ми закладемо фундамент мислення для всіх сфер життя!
  • у вас буде сформований алгоритм прийняття ефективних рішень, який прослужить незамінною опорою весь рік! Абсолютний must-have для кожного!
  • я підготувала для вас персоналізовані рекомендації на що звернути особливу увагу в 2023 кожному з трьох основних типів мислення (істерикам, нарцисам, параноїкам). На стресі кожен другий ломанувся до свого шляху руйнування в повній впевненості, що це єдиний шлях порятунку!
Лютий
З ефектом повного занурення!

  • розбір реальних історій вижили і загиблих на Титаніку через сценарії! Нах нам курна історія Джека і Рози, на цьому кораблі були справжні герої! Чому одні з найбагатших людей світу не намагалися врятуватися? A нелегал, що потрапив на корабель зайцем, що біжить від війни і гонінь, доплив на руках до вже відбувають шлюпок?

  • місяць-практикум, присвячений вашій всемогутності! Ви можете все, і я покажу вам як виявити і зміцнити цю СИЛУ в собі! Як переключитися на сценарій переможця і мислення людини, яка бере і робить!
Березень
Матеріал тримається в секреті!

  • у березні через секретний розбір ми разом сформуємо вашу особисту індивідуальну інструкцію до самого себе! Я часто помічаю, що маючи таланти, здібності і можливості люди абсолютно не вміють ними користуватися, не знають як і куди застосувати! Додайте до цього невміння спілкуватися з собою і вийде незадоволеність життям і результати значно нижче, ніж людина здатна!
ви здивуєтеся на який рівень розуміння ви вийдете в цьому в місяці!
Квітень
Прорив у всіх сферах гарантований!

  • 2х годинний майстер-клас-інструкція по зміцненню самооцінки! Геть знецінення, пройдемося по кроках до самоцінності!
  • У квітні вас чекає квест з серією трансформаційних завдань, після виконання яких уявлення про себе більше не буде колишнім!
Травень
Травень відкриває другий триместр, присвячений темі романтичних стосунків!

  • на прикладах всім відомих пар в травні ми розберемо перший період відносин-завершень всіх попередніх зв'язків і співзалежностей і знайомство з новим рівнем людей і відносин! Як знайомитися? З ким? Навіщо? Де? Як позиціонувати себе? Особливості знайомств з людьми різних типів мислення! Відкриттів буде дуже багато! Фішок від мене теж!
Червень
Місяць-відпустка

Час перепочити, переглянути і укласти матеріал!

АВГУСТ
Відносини від А до Я!

  • Структурно, спираючись в якості прикладів на історії вдалих і не дуже відносин знаменитостей, пройдемося по кожному етапу відносин! У казці все закінчується на фразі "і жили вони довго і щасливо", в реальному житті все значно глибше і цікавіше! Колосальна кількість тонкощів, не врахування яких і є причиною того, що ми бачимо так трохи по-справжньому щасливих людей і пар! + Розбір і інтеграція двох тіней особистості, які дадуть поштовх на новий рівень як новим відносинам, так і тим, хто разом десятки років!
Липень
Секс, секс, секс!

  • тут одним словом-секс і сексуальність! Гарячий місяць!
вересень
2-х годинний майстер-клас-практикум з профорієнтації "моє місце під сонцем"

  • кожен місяць доповнює і поглиблює попередній, вас сильно здивує, яким свіжим поглядом до вересня Ви побачите своє місце в цьому світі!
жовтень
  • Жовтень відкриває третій триместр, присвячений кар'єрі, масштабам, професійній реалізації та психології грошей! У жовтні вас чекає розбір дивного твору Френсіса Скотта Фіцджеральда"Великий Гетсбі"!

  • тільки вдумайтеся, Америка двадцятих років. Тільки що закінчилася Перша світова війна, і вчорашні молоді бійці сьогодні шукають своє місце в цьому світі!Це покоління успадкувало поняття "американської мрії" - мрії про особисте щастя і успіх, багатство і процвітання. Однак правила гри зазнали серйозних змін! Раніше успіх нерозривно зв'язувався з роботою, зусиллями, зараз мрія набула зовсім іншого характеру, з'явилося безліч нових способів заробляти гроші!

  • яскраві персонажі, незабутні місця, через які ви будете пізнавати себе з абсолютно нових сторін! Цікава і така красива психотерапія!
листопад
Інтенсив "Стратосфера. Гроші Через тіні"

  • Мистецтво бути першим для тих, хто готовий стати першим багатієм у своєму роду!Шок-контент і унікальні практичні завдання!
грудень
Що я підготувала для вас на закриває Рік місяць нехай залишиться сюрпризом!
Нас чекає дивовижний рік! Я з величезним задоволенням і нетерпінням чекаю початку подорожі з вами

https://e-feodoridy.com/black-friday
 
Останнє редагування модератором:
Угорі