Що нового?

Придбаний Сам собі дієтолог (Руслан Канбеков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2537 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 114.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Про курс


Пройде в форматі взаємодії зі мною в Telegram, Куди я буду надсилати докладну відео-інструкцію і матеріал для засвоєння принципів здорового харчування. ❗ По завершенню курсу інформація залишиться. Якщо у вас немає ніякого бажання ставати краще, і вам простіше підривати здоров'я дієтами, то гроші не витрачайте. А якщо хочете отримати знання на все життя про самому фізіологічному харчуванні і навчитися їх застосовувати, то чекаю на спільній роботі.

для кого?

Потрібен курс якщо у тебе:
  • розлад харчової поведінки;
  • тягар до солодкого;
  • зриви;
  • постійний голод;
  • сонливість;
  • порушення сну;
  • дратівливість;
  • ендокринні захворювання (інсулінорезистентність, діабет, гіпо/гіпертиреоз та інші);
  • розлади травлення;
  • та ін.
І як наслідок невдоволення своїм зовнішнім виглядом і проблеми зі здоров'ям.

що ти дізнаєшся?

Ти дізнаєшся і отримаєш посібник про те які і коли потрібні продукти, напої, добавки щоб:
  • вивести організм зі стану стресу, при якому неможливо схуднути/набрати і просто бути здоровим;
  • вирівняти баланс анаболічних (гормон росту, інсулін, андрогени, естрогени та ін) і катаболітичних (кортизол, тироксин, глюкагон, адреналін та ін);
  • поліпшити роботу кишечника, печінки і нирок;
  • нормалізувати тиск при гіпо або гіпертонії;
  • збільшити кількість вироблюваних ферментів;
  • поліпшити стан шкіри;
  • висипатися;
  • підвищити когнітивні функції мозку;
  • і багато іншого
чому важливо пройти?

Тому що тільки вибудовування ідеальної харчової звички, і тільки чистий, збалансований, повноцінний раціон — це запорука здоров'я і краси. Адже красиве тіло-це побічний ефект здорового організму. І ми дуууже сильно недооцінюємо вплив їжі на організм і не розуміємо, що ми виглядаємо саме так, як заслуговуємо своїм ставленням до їжі.

етапи курсу

Ти пройдеш наступні етапи:
  1. "Вирівнюємо фази анаболізму і катаболізму";
  2. "Починаємо висипатися";
  3. "Чистимо кишечник і печінку";
  4. "Запускаємо травлення";
  5. "Ідеальний раціон";
  6. "День мракобісся і 6 найкращих днів у Вашому житті".

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/ruuuslan_fit/
 
Угорі