Що нового?

Придбаний Світ без кордонів! Як подорожувати багато і не збирати на це цілий рік! (Світлана Гладкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 551 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
це справжні пригоди!

Коли я поділилася цим відкриттям зі своїми подругами, вони так само загорілися, і в найближчу відпустку вже вмовили своїх чоловіків все розпланувати самостійно.

Як вони тоді сказали: "це буде справжньою пригодою" .

Мабуть, складно підібрати більш влучну фразу. Це дійсно пригода, коли ви самі вирішуєте куди їхати, яку екскурсію відвідати, які розваги собі дозволити.

І ще на всьому цьому економите. Цифри Ви вже бачили. Це справжні цифри, які стали особисто моїм результатом.

Як сказав по поверненню чоловік моєї подруги:

"Світланка, тобі потрібно про це книгу написати. Я навіть назву тобі придумав- " світ без кордонів. Як подорожувати багато і не збирати
на це цілий рік". Упевнений, тобі багато людей" спасибі "скажуть".

На жаль (або на щастя) талантом Написання книг я не можу похвалитися. Але сама ідея поділитися з іншими такою реально вигідною знахідкою мене не покидала.

Захотілося зробити своїми руками щось таке, про що раніше навіть і не думала.
Впевнена, кожен мене розуміє.

Нові горизонти в особистому розвитку-це як нові горизонти в своїй карті подорожей: з посмішкою на обличчі і з нев'янучим натхненням для отримання нового досвіду".

І замість книги я записала навчальний курс з інструкціями, як Ви зможете почати економити реально великі гроші вже з першої нової подорожі

Назва залишила те, яке мені запропонували, тому що вважала його красивим і правдивим.

До речі, коли я його записувала, зрозуміла: формат відео буде більш корисним і наочним, ніж простий текст (навіть в дорогій обкладинці).

Представляю вам курс і запрошую дізнатися, якими "інформаційними пам'ятками" я планую з Вами поділитися.


 
Угорі