Що нового?

Набір учасників Секрети і тонкощі посадки рослин і подальшого догляду за ними (Анна Шмарова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Рослини - як люди-все родом"з дитинства". Чи будуть вони виглядати і відчувати себе здоровими, добре розвиватися, дуже сильно залежить від того, як пройде їх "дитинство". Саме тому посадка і вміння стежити за рослинами – секрет довголіття і краси вашого улюбленого саду.

Щоб вашому "зеленому вихованцеві" було добре і комфортно, треба уявляти, що ж йому дійсно необхідно. Про це на новому вебінарі Міжнародної Школи дизайну розповість практикуючий ландшафтний дизайнер, провідний викладач програми ландшафтний дизайн Анна Шмарова. Анна познайомить слухачів будь-якого рівня підготовки з тим, як потрібно підходити до покупки рослин в розпліднику, щоб вміти вибирати здорові і сильні, як правильно підбирати посадковий матеріал для кожного виду в залежності від його особливостей, а також поділиться тим, як доглядати за рослинами в післяпосадковий період, щоб вони добре прижилися і радували око.

https://privatelink.de/?https://designschool.ru/courses/webinars/sekrety-i-tonkosti-posadki-rastenij-i-dalnejshego-uhoda-za-nimi/
 
Угорі