Що нового?

Набір учасників Система "Тотал Пророк" - безпрограшна система від 100 000 в місяць! Легко!(Олексій Волошин)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 220 ГРН
Учасників: 0 з 38
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
вже сьогодні ви почнете заробляти гроші на хокеї!вже сьогодні Ви зможете заробити свої перші 10$, а може 100$, а може навіть 1000$!!!

так-так, і не потрібно дивитися так з усмішкою на ці рядки, які ви зараз читаєте! Я знаю, що у вас зараз в голові! Ви з будь-якого зараз думаєте так: якого лісовика ти мені тут припарюють, покажи мені хоча б один скріншот твого заробітку на хокеї! Але я вам не покажу жодного скріншота!

по-перше: що таке скріншот? Ця просто картинка, якій вірити абсолютно нерозумно! Це моя особиста думка. По друге: показувати свій рахунок, я не збираюся ні кому, то що відбувається на моєму рахунку, стосується тільки мене одного, я не буду хвалитися своїми заробітками ні коли, тим більше що вже була спроба злому мого рахунку в одній з букмекерських контор. Але у мене є для Вас дещо цікавіше: у мене є програма "Тотал Пророк" так я її назвав, яка пророкує ймовірну кількість забитих голів у матчі!

у вас в голові виникло справедливе питання: що значить програма і як вона визначає? Та це означає, що Вам абсолютно не потрібно розбиратися в хокеї, що б заробляти на ньому гроші, а як вона визначає, це не важливо! Вам стало цікаво, що ж це за програма і як побачити її в дії? Не питання, що б не бути голослівним, пропоную подивитися вам не великий відео звіт, де я протягом 5 днів за допомогою цієї програми відбираю щодня по кілька матчів, роблю прогноз і на наступний день ми дивимося результати. За ці 5 днів була зроблена 21 ставка 19 + з них були плюсовими і всього 2-були програні!


Ви отримуєте:
Повну протестовану систему по заробітку в ставках на хокей
Саму програму з аналізу матчів
Докладний відео урок по використанню програми
Посилання на потрібні ресурси (надійні букмекерські контори, ресурси статистики)
Всі сторонню підтримку з мого боку



 
Угорі