Що нового?

Набір учасників Стандарт для категорії юніори-1 (Оксана Кривощекова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8824 ГРН
Учасників: 0 з 127
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 72.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28205
вітаю Вас на нашому авторському онлайн-курсі! В даному курсі ми розглянемо технології виготовлення сукні Стандарт для категорії юніори-1, вивчимо прийоми і способи, що застосовуються при пошитті суконь для бальних танців. Розкриємо для вас секрети і правила пошиття бального плаття.

За час навчання ви навчитеся як правильно знімати мірки, конструювати і моделювати базову основу. Застосовуючи ці знання, у вас з'явиться колекція власних викрійок, за якими ви зможете створити будь-які моделі суконь.

Ви дізнаєтеся про те, як прикрасити сукню для юніорів-1. Все що потрібно знати про матеріали, тканини і декор ви знайдете в нашому онлайн-курсі.

Увага!!!. Уроки курсу стають доступні за розкладом: кожен день відкриваються два уроки.

Ми знаходимося в творчому пошуку, постійно працюємо над матеріалами нашого курсу і якістю представленої навчальної інформації.

Весь представлений навчальний матеріал-результат величезного досвіду і унікальних авторських методик в пошитті костюмів для бальних танців. Сподіваємося, що наш курс буде для вас корисний і цікавий. Бажаємо вам успіхів у навчанні та творчої захоплюючої роботи!


https://privatelink.de/?https://lana18.ru/ru/obuchenie/onlajn-kursy/guruPrograms/3-plate-dlya-sportivnogo-balnogo-tanca/71-standart-dlya-kategorii-yuniory-1
 
Угорі