Що нового?

Набір учасників Схема від 80.000 до 300.000 рублів на місяць (Олександр Дубровський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 144.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
СКЛАДЧИНА не відбудеться!!!

ПРОХАННЯ ВСІХ ОПЛАТИЛИ ПОВЕРНУТИСЯ В РЕКВІЗИТИ!!!





про бізнес схемою

  1. в Інтернеті трафік - це головне! Гроші без нього не заробити!

    Ми дамо вам готову схему як отримати дешевий трафік і неодноразово його монетизувати.

    Він буде приносить вам чистий прибуток з продажу чужих товарів і послуг, перепродажу його агентствам і сервісів, монетизації його на Google AdSense.

  2. багато трафіку в Інтернет приносить тільки реклама!

    Ми покажемо один простий і залізний канал трафіку (перевірений роками), який ви зможете легко монетизувати в плюс за моєю схемою.

  3. трафік не можна відразу перепродавати, потрібно спочатку ввести його в свою базу передплатників!

    Ми дамо вам скрипт, за допомогою якого ви будете вести свою білу емайл-розсилку, дамо передплатну сторінку, продукт за підписку і схему роботи з передплатниками.

  4. Не можна бути всім однаковими! Цей момент я теж врахував!

    Коли люди після різного навчання (в тому числі і мого) починають збирати трафік на свої однакові як у всіх підписні сторінки, причому з одних і тих же каналів трафіку, то вони отримують мало передплатників (низький відсоток конверсії трафіку в підписки) і як наслідок низький прибуток.

    Тому в схемі я це врахував і надав вам перевірений шлях отримання якісних (добре конвертують трафік) унікальних підписних сторінок і продуктів за підписку.

  5. трафік потрібно монетизувати різними способами! Не можна тримати всі яйця в одному кошику!

    Як правило після проходження курсів з партнерського емейл-маркетингу все ллють свій трафік на "глопартовскіе курси", що є не актуальною схемою, тому що даний сервіс давно не котирується на споживчому ринку (тим більше гроші добре заробляються не тільки на продажу курсів).

    Тому в схемі я покажу вам інший спосіб як потрібно перепродувати свій трафік і, наприклад, заробляти тисячі і десятки тисяч на одному замовнику реклами у вас.
Продажник
https://privatelink.de/?http://biznes-praktik.market/aleksandr-dubrovskij/
 
Угорі