Що нового?

Придбаний [Трамплін] кінематографічне звукове оформлення (Марк Хелдер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 2 з 28
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
додайте трохи "кіношності" в свою творчість за допомогою ревучих басів в дусі фільмів Годзілла і війна зі світів, "той, що біжить по лезу 2049", "Чорнобиль", "Ex Machina",". Своїм досвідом і логікою роботи поділиться резидент голлівудських лейблів дійсно Уповільнена зйомка і Миттєва музика - Марк Хелдер.

теми вебінарів

Синтез звуку

"кінематографічний": брааамс, пінг, тривога, свист, падіння, підйом, пульс. Що таке фірмовий звук. Особливості пост-обробки, робота з глибиною і простором.

Фолі і ресемплінг
На що здатні повсякденні звуки? Атмосфера, гул, удар, жало, перкусія. Креативні ланцюжки обробки. Що таке органічний звук. Робота з динамікою і леерінгом звуку. Програмування міні-патчів в Контакт.

Автор: Марк Хелдер
Викладач школи електронної музики та діджеїнгу Трамплин.Рго
За плечима Марка кілька дипломів з аудіо-інженерії та музичного продакшену від Мідлсекського університету в Лондоні і САЕ Інститут "Барселона", більше 80 концертних майданчиків Європи в якості звукорежисера оркестру, величезний досвід роботи по саунд-дизайну і створення музики для реклами, кіно і відеоігор.***** Марк пише трейлери і кінематографічний музику для голлівудських лейблів дійсно Уповільнена зйомка (Уорнер Чаппелл) і Миттєва музика (BMG), з ліцензіями в рекламі Зоряні війни і Huawei. співзасновник студії звукового дизайну.


Продажник: Посилання https://privatelink.de/?https://tramplin.pro/CINEMATIC
 
Угорі