Що нового?

Придбаний Три курси доктора опціону. Професійний підхід

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 1 з 180
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 14.9 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




Опціони. Професійний підхід.
  • навчися зміщувати шанси в опціонній торгівлі в свою сторону.
  • навчися заробляти на опціонах незалежно від того, чи рухається базовий актив, або стоїть на місці.
тут немає детального плану, що робити коли дельта дорівнює 25, А що коли дорівнює 29 і т.д. так, торгові плани створюються, щоб допомогти нам заробити гроші, і поліпшити свої трейдерські навички. Але ринкові умови мають тенденцію змінюватися. Статичні приклади, які, в основному, використовуються в літературі для трейдерів, не показують як чинити в умовах, що змінилися. Як ви будете адаптуватися? Який у вас план дій після ідеального "входу" в позицію. Ціни," греки " і волатильність змінюються постійно. До такого ж постійної зміни повинен прагнути і трейдер.

Сліпе проходження системі, без розуміння чому і як вона працює, де її сильні і слабкі сторони, які ринкові умови сприятливі для неї, а які ні, в кінцевому рахунку призведе до втрати торгового капіталу.
У кожного трейдера (людини) своя "зона комфорту", і СВОЯ здатність оцінювати нюанси поточної ситуації. В однаковій ситуації дві людини

можуть вибрати абсолютно протилежні рішення. І це нормально, теж саме і в торгівлі. Але, якщо одна людина розуміє, чому він так вчинив, і може пояснити, а другий-ні, то я підтримую рішення першого. У першого є система, його система, на основі якої він приймає свої рішення. Звичайно, його система може бути неправильною, ми можемо бути з нею не згодні. Але вона є.

У всіх своїх матеріалах (і платних, і безкоштовних) я намагаюся допомогти вам створити свою систему опціонної торгівлі.
У мене немає ніякого бажання переконувати, що вам потрібно щось у мене купити. Більшості відвідувачів мого сайту будуть достатні безкоштовні матеріали. Але, якщо ви вважаєте, що мої безкоштовні матеріали навчили вас чомусь новому, то, я впевнений, що ви обов'язково оціните і мої платні матеріали.

Частина 1. "Залізні" метелик і кондор. Як змусити їх літати?
Якщо ви вже прочитали мою презентацію " метелики і кондори. Чому вони не літають?", і вона вас зацікавила, то це всього лише 5% з того, що ви дізнаєтеся:
  • ефективні методи торгівлі метеликами і кондорами БЕЗ ризику катастрофічних збитків при сильних рухах ринку.
  • Які греки важливі при створенні, а які - при управлінні.
  • коли вигідно створювати метелики і кондори, а коли - ні.
  • проста методика з розрахунку форми кривої волатильності.
  • При якій формі кривої волатильності вигідно ініціювати" крилаті " спреди.
  • як і які страйки вибирати.
  • час утримання позиції.
  • цілі по прибутках і збитках.
  • Як застрахувати позицію від" Чорного " лебедя.
  • коригування. Вибір часу для Коригувань. Варіанти Коригувань.
Частина 2. Календарний спред. Управляємо часом.
Ви дізнаєтеся:

  • чому календарний спред-це своп волатильностей.
  • довгий календарний спред і короткий стреддл, короткий календарний спред і довгий стреддл-це схожі позиції?
  • Які греки важливі при створенні календарного спреду, а які - при його управлінні.
  • Що таке тимчасова структура та її значення для календарного спреду.
  • сприятливі умови для створення календарного спреду.
  • Що краще? Календарний спред з коллів або путів.
  • Які страйки вибирати.
  • цілі по прибутках і збитках.
  • Як застрахувати календарний спред.
  • коригування. Умови для Коригувань.
  • Короткий календарний спред і гамма-скальпінг.
+ окрема глава. Короткий діагональний спред. Спрямована торгівля в умовах високої волатильності.

частина 3. Спрямована торгівля.
Ви дізнаєтеся:
  • основна відмінність між властивостями ціни і волатильності. Як на цьому заробити.
  • Дельта: еластична і нееластична.
  • Як аналізувати волатильність
  • принципи створення позиції з урахуванням свого прогнозу за ціною і волатильності.
  • вертикальні спреди та їх модифікації.
https://optionsoffice.ru/опционы-профессиональный-подход/ http://optionsoffice.ru/%D0%BE%D0%BF%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%8B-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%85%D0%BE%D0%B4/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі