Що нового?

Придбаний Турецька мова в таблицях (Надія Дорохіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 1 з 14
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 41 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

МодераторЗбірник "Турецька мова в таблицях" .
Посібник для тих, хто вивчає турецьку мову від білінгва надії Дорохіної в електронному вигляді.

Це не підручник. Цей посібник В таблицях на 100 аркушах, для структурування наявних в учня знань. У збірнику дається інформація коли і як використовувати часи, застави, способу, представлені таблиці за відмінками, формами "можу", "повинен" і багато іншого. Всі рівні від А1 до С1.

від автора:
"Всім привіт!
Ви тримаєте в руках посібник з турецької мови в таблицях. Досить часто, вивчаючи мову, ми губимося в зошиті, довго щось шукаємо, або ж не можемо створити в голові структуровану загальну картину граматики мови. Цей посібник буде служити вам помічником, вашої секретної "шпаргалкою".
На уроках я завжди просила учнів робити свої шпаргалки, таблиці: "зробіть таблиці за часами, які ми вивчили"," випишіть всі Питальні слова в окремий список", " Тримайте в одному місці список всіх послелогов з відмінками!". Тепер можна скористатися цим посібником і швидко згадати правила, подивитися приклади використання.
Я створювала цю збірку дбайливо, акуратно, вдумливо. Я намагалася писати простою мовою, немов ви читаєте мої пости в Instagram.
Бажаю приємних і продуктивних занять! Наді."

https://www.instagram.com/nadi_products/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі