Що нового?

Набір учасників "Успіх з дівчатами" і "тебе поважають всі" (Льоша Док, Алекс Барт)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3567 ГРН
Учасників: 0 з 83
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

71293

Прихований контент для користувачів Alister, vintra, Дайнерис, Двалин Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...

Успіх з дівчатами. Дистанційний курс

Що ти отримаєш:
  1. будеш легко виявляти тих дівчат, яким ти вже подобаєшся;
  2. цілком прибереш з себе страх знайомства з дівчатами;
  3. зможеш легко поспілкуватися з будь-якою дівчиною;
  4. будеш впевнено вести себе з дівчиною в будь-якій ситуації;
  5. навчишся легко спокушати сексуальних дівчат, залишаючись собою;
  6. У тебе буде та дівчина, про яку багато хто може тільки мріяти...
як влаштований курс:
  • навчання через Інтернет (Дистанційно). Тривалість курсу близько 40 днів;
  • матеріали курсу містять: стислу теорію, приклади з практики, ефективні вправи (розвиваючі в тобі всі потрібні якості і навички);
  • Курс складається з 4-х послідовних блоків;
аудіо-каст"тебе поважають всі"

Що дасть каст
  1. Люди, з якими ти будеш спілкуватися, відразу почнуть поважати тебе;
  2. кохана дівчина буде цінувати тебе і хвалитися тобою своїм подругам;
  3. Кращі друзі будуть наслідувати тебе і пишатися дружбою з тобою
бувало у тебе таке, що оточуючі люди проявляють до тебе неповагу?
  • тебе підколюють в присутності інших людей;
  • твої особливості і захоплення висміюють;
  • тебе змушують робити те, що ти абсолютно не хочеш;
  • тебе не слухають, перебивають, ігнорують...
це можуть робити твоя дівчина, твої колеги, Однокласники, родичі і знайомі...
... І ти відчуваєш всередині себе сильний дискомфорт, але губишся і не знаєш, що сказати...

Ось реальні приклади з життя:
  1. дівчина завжди все вирішує за хлопця, і ніколи не слухає його думку, навіть якщо хлопець на 100% правий ... приклади висловлювань дівчат:
    • " ти зараз нісенітниця сказав! Я вирішила, що буде так, а не інакше!"
    • "щоб заїхав за мною на роботу через 20 хвилин. Я чекаю ... дивись у мене-не спізнися!"
  2. викладач на занятті, при всіх, прикро перекручує прізвище хлопця, всі починають реготати і насміхатися над ним, а хлопець не може сказати ні слова, губиться і червоніє...
  3. тебе грубо підколює твій знайомий в присутності твоїх подруг, дівчата починають хихикати. А коли ти намагаєшся щось відповісти, хлопець з глузуванням ляскає тебе по плечу і каже:"Давай, що ти ображаєшся як дівчинка, забий". І, як ні в чому не бувало, починає загравати з твоїми подругами ...
  4. тебе частенько ображає начальник, але ти це терпиш, так як він може тебе легко звільнити. Але коли твоє терпіння закінчується, і ти намагаєшся хоч якось дати йому відсіч, він різко обриває тебе і з усмішкою каже: "замість ваших дурних розмов займіться краще роботою!"
якщо придивитися уважніше, то це зустрічається часто-густо.Це настільки звично, що більшість хлопців можуть цього навіть не помічати.
бувало у тебе таке, що оточуючі люди проявляють до тебе неповагу?
  • тебе підколюють в присутності інших людей;
  • твої особливості і захоплення висміюють;
  • тебе змушують робити те, що ти абсолютно не хочеш;
  • тебе не слухають, перебивають, ігнорують...
це можуть робити твоя дівчина, твої колеги, Однокласники, родичі і знайомі...
... І ти відчуваєш всередині себе сильний дискомфорт, але губишся і не знаєш, що сказати...

Ось реальні приклади з життя:
  1. дівчина завжди все вирішує за хлопця, і ніколи не слухає його думку, навіть якщо хлопець на 100% правий ... приклади висловлювань дівчат:
    • " ти зараз нісенітниця сказав! Я вирішила, що буде так, а не інакше!"
    • "щоб заїхав за мною на роботу через 20 хвилин. Я чекаю ... дивись у мене-не спізнися!"
  2. викладач на занятті, при всіх, прикро перекручує прізвище хлопця, всі починають реготати і насміхатися над ним, а хлопець не може сказати ні слова, губиться і червоніє...
  3. тебе грубо підколює твій знайомий в присутності твоїх подруг, дівчата починають хихикати. А коли ти намагаєшся щось відповісти, хлопець з глузуванням ляскає тебе по плечу і каже:"Давай, що ти ображаєшся як дівчинка, забий". І, як ні в чому не бувало, починає загравати з твоїми подругами ...
  4. тебе частенько ображає начальник, але ти це терпиш, так як він може тебе легко звільнити. Але коли твоє терпіння закінчується, і ти намагаєшся хоч якось дати йому відсіч, він різко обриває тебе і з усмішкою каже: "замість ваших дурних розмов займіться краще роботою!"
якщо придивитися уважніше, то це зустрічається часто-густо.Це настільки звично, що більшість хлопців можуть цього навіть не помічати.
https://privatelink.de/?http://lesha-dok.ru/train/kast/
 
Угорі