Що нового?

Придбаний Формула НТВ-чарівна таблетка успіху у жінок (Денис Бурхаєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 368 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вебінар для чоловіків, присвячений вбудовуванню формули НТВ-формули мегауспішності у протилежної статі.

Як стати бабієм-натуралом, навіть якщо спочатку ви таким не є!
Привіт, друзі! Нагадую, що таке формула НТВ — це формула мега-успішності у протилежної статі.

Тобто, якщо чоловік володіє цими якостями, навичками, згідно цій формулі, то він користується мега-успіхом у жінок. У нього в житті все добре в стосунках з жінками. Або, принаймні, у знайомстві та сексі з жінками. Нагадую, перед цим я виклав чотири таких невеликих відеокастика, в яких трохи відкрив завісу над цією формулою.
після того, як я виклав ці фрагменти, я отримав цілий шквал листів на пошту, і ВКонтакте. Мене завалили особистими повідомленнями, мовляв, " Денис, ну, коли ж вже буде власне практика з вбудовування?"

Йдучи назустріч побажанням, я готовий провести цей вебінар. І тут хочу розповісти про те, що власне на цьому вебінарі буде.

Нагадую, що ця модель Бабія-Натурала стала результатом багаторічного моделювання конкретних успішних чоловіків.

Природно, це були різні чоловіки в тому сенсі, що вони мали різні моделі поведінки. Але у всіх у них в поведінці було спільним одне - вони були мега-успішні у протилежної статі!

І в цьому вебінарі якраз я буду розповідати про ці спільні моменти в поведінці, мисленні, світогляді і емоційних патернах отреагирования у цих чоловіків, які приносять їм такий мега-успіх, мега-популярність у жінок.

Також, в процесі цього вебінару я хочу дати спеціальний тест. Це тест, який складається з близько десяти-п'ятнадцяти пунктів, який я даю всім своїм клієнтам з профільної тематики – знайомство, спілкування, відносини з жінками.

Справа в тому, що я на відміну від існуючих пікап-тренерів дотримуюся такої думки, що є певна категорія молодих чоловіків, хлопців, хлопчиків, яким ця формула фізіологічно не підходить. Тобто вона їх організмом на рівні фізіології буде просто відторгатися, вона не вбудується, елементарно. Відповідно, цим чоловікам, так скажемо, пікап і швидке спокушання протипоказано. Воно буде руйнувати їх психіку.

Яка практична користь від цього тесту?

Вона в тому, що людина, прийшовши на цей вебінар, просто пройшовся по цьому тесту і відповів для себе на ці питання. Я, природно, зроблю докладні коментарі по кожному з цих п'ятнадцяти пунктів, і людина вже для себе зрозуміє, як йому рухатися далі. Будь-яка людина вирішить для себе дуже багато питань.

Тому що багато людей, клієнти до мене приходили, вже віддавали по кілька сотень тисяч рублів за пікап-тренінги, а результативності у них не було ніякої.

Також приходили люди, які потрапляли до лікарні після проходження відомих пікап-тренінгів. Чому таке відбувається? Тому що людина намагається робити не своє, досягати не Своїх, по суті, результатів!

І у нього через це просто-напросто руйнується здоров'я. Тобто психіка руйнується, а слідом за нею і здоров'я.

Так ось, це питання ви для себе усвідомите остаточно:
Чи потрібен вам насправді пікап, чи принесе він вам користь?!! Або ж пікап-не для вас, і він може принести вам тільки шкоду?

І тут же, отримаєте інструкції. Тобто ті, які зрозуміють, що пікап він не для них, швидке спокушання, велика кількість жінок – це не їх, вони відразу отримають від мене інструкції, як бути в цьому випадку. Тобто, що робити?

Тому що я зі свого боку, прекрасно розумію, що сексу полювання, відносин полювання! І що робити? Я і відповім якраз, що робити!

Далі, люди, які позитивно дадуть відповідь для себе на ці питання, тобто пройдуть цей чекпоінт, перевірку, по суті, вони отримають від мене відразу ж інструкції та рекомендації по тому, як ці необхідні і достатні умови вбудовувати в своє повсякденне життя, в свою повсякденну поведінку.

Нагадую ще раз ці критерії майстерності: настирливість, толерантність і всеїдність.

Також Я скажу кілька слів з приводу загальної моделі. Нагадую ще раз, що цеформула НТВ, так звана "чарівна Таблетка", це насправді один з дев'яти елементів загальної моделі. Я займався моделюванням цих людей, і у мене є загальна формула, тобто я побудував загальну модель.

Так ось, ця формула НТВ-це лише три необхідних і достатніх умови одного з елементів цієї моделі. На цьому вебінарі, я також відкрию деякі моменти загальної моделі для того, щоб людям стало дійсно зрозуміло, за якими напрямками працювати, як цю модель в себе вбудовувати.

Більш того, я висловлю ряд певних умов, якими доведеться поступитися заради того, щоб досягти цих результатів!
і відразу конкретно розповім, чим доведеться пожертвувати в своєму житті, чим доведеться поступитися. Нагадую ще раз, ця формула не для всіх!
Вона лише для тих, хто готовий поступитися деякими речами заради того, щоб досягти цього понад результату!

І якщо людина дійсно готовий йти до цього результату, і він прийме всі мої інструкції, то тоді ця формула, ця модель Бабія-Натурала почне неминуче вбудовуватися в його повсякденне життя.

Спочатку в його психіці зміниться комплекс переконань про себе і про навколишній світ, вбудуються певні тригери емоційного відреагування і поведінки. І після цього вже людина почне змінюватися на рівні поведінки. І через якийсь час, природно, отримає очікуваний результат - цю мега-успішність у протилежної статі!
https://privatelink.de/?http://burkhan.ru/webinar7
 
Угорі