Що нового?

Придбаний Фуд-фото для кондитера (Аліна Макарова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1063 ГРН
Учасників: 1 з 28
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Другий за важливістю навик для кондитера, після красивих і смачних виробів, вміння правильно їх фотографувати.

Без красивою, яскравою і соковитою фотографії, що викликає апетит просто неможливо просувати себе в соц.мережах, нарощувати замовлення і вийти на новий рівень.

Фото-Це те, що бачить ваш потенційний клієнт і приймає рішення про покупку або проходить повз. Я не втомлюся повторювати, що це критично важливий навик для кожного кондитера.

Колись я методом проб і помилок вчилася цьому мистецтву, але виходило зазвичай зовсім не те, що хотілося! Пізніше з'явилися курси з фуд-фото, але читаючи програму я настільки лякалася страшних слів, що була впевнена: це не для мене, я з технікою не дружу і взагалі нічого в цьому не розумію...

Я мріяла створити урок по фуд-фото з професійним фотографом, який би просто, без зайвих проблем все пояснив І дав зрозумілі рекомендації та інструменти. І нарешті ми зробили це!

Цей урок створений саме для кондитерів, враховуючи наші цілі, завдання і можливості і він допоможе вам вийти на абсолютно новий рівень.

Урок складається з теоретичної та практичної частини і включає в себе наступні теми:
  • Все про світло, як про найважливіший фактор для фуд фотографії. Як робити фото навіть в похмуру погоду з мінімальною кількістю природного світла;
  • Як правильно обладнати фото зону і уникнути частих помилок;
  • мінімальний набір обладнання та реквізиту для якісних фото (навіщо відбивач, Як правильно підібрати фотофон і працювати з ним, який реквізит прийнятний для комерційного фото і т. д.);
  • ракурси для зйомки, рекомендації для найкрутіших і пам'ятних кадрів;
  • який формат фото найбільш вдалий для Instagram;
  • знайомство з фотоапаратом, мінімальні налаштування, які допоможуть зробити вам приголомшливі знімки;
  • практичні поради, як зробити фото виробів на телефон і які ракурси вибрати;
  • безпосередньо процес зйомки, на фотоапарат і на телефон, торта і капкейков, всі нюанси і тонкощі в практичній частині. Наочно і дуже доступно.
цей урок повинен подивитися і застосувати на практиці кожен кондитер!

https://alinamakarova.ru/detail.php?ID=4231
 
Останнє редагування модератором:
Угорі