Що нового?

Набір учасників Хочете побудувати собі будинок за 800 т. руб

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
76469
76470

1. Головне-реальна возможность за 800 т.р. побудувати під ключ — ось такий двоповерховий будиночок із загальною площею 120 кв. м. (Колір будинку можна підібрати практично будь — який-який вам сподобається. Тут представлені 3 варіанти кольору):800 т.р. — це якщо ви будете будувати самі, — без найму працівників. Якщо з наймом-додайте сюди ще половину цієї суми. (Якщо у вас немає зараз 800 т.р., а, наприклад, тільки половина, ви можете побудувати спочатку фундамент і коробку з вікнами, вхідними дверима і покрівлею, а утеплення, внутрішнє оздоблення та інженерні справи потихеньку доробляти в міру появи коштів).

Врахуйте, - ми не збираємося "водити вас за ніс", мухлювати, підтасовувати. Ціна 800 т.р. включає в себе витрати на придбання будівельних матеріалів, комплектуючих для будинку (вікна, двері, котел, ванна і т. п.), а також інструменту та обладнання для самостійної споруди будинку. Ця ціна розрахована за цінами м. Сургута (станом на 15 травня 2013 р.). У Росії мало знайдеться міст з настільки високими цінами на будівельні матеріали і покупні вироби, яким є м Сургут.


2. Можливість виробництва всіх робіт без залучення крана. Сам будівельний процес полягає в наступному: ви купуєте матеріали, привозите їх на ділянку, з матеріалів робите деталі і компоненти, з яких збираєте будинок. (Природно, все це можна заздалегідь де-небудь виготовити і потім привезти на ділянку). Вага цих виробів - в межах 10 — 20 кг.Є кілька виробів до 60-80 кг. їх можна піднімати або вручну (двоє мужиків), або використовувати для цієї мети легкий дерев'яний підйомник, який ви легко можете виготовити самі. Документація на цей підйомник включена в курс. У комплект підйомника входить електролебідка, її вартість вже включена в загальний кошторис 800 т. р.

Крім основного призначення, цей підйомник використовується і в якості "лісів", — вам не треба буде зводити "ліси" навколо будинку.


3. Возможность виготовлення зовнішніх стінових плит (конструкція плит і технологія їх виготовлення — наше ноу-хау) в умовах обмеженої площі — заздалегідь, наприклад, в обігрівається гаражі взимку. Комплект плит на весь будинок одна людина, сильно не напружуючись, може зробити за місяць. Звичайно, їх можна зробити і на ділянці — потрібна тільки позитивна температура повітря.

Виготовлення нескладних пристосувань для виробництва плит — справа 1 -2 днів (одна людина).


4. Мокрі процеси, крім изтовления стінових плит і фундаменту, відсутні — можна будувати будинок (при наявності готового фундаменту і теплого гаража) — в будь-який час року.


5. Про фундамент — особлива розмова. Зазвичай забудовник (за фахом — не будівельник) втрачається від великої кількості порад, рекомендацій, попереджень — що стосуються грунтів і фундаментів. А тут ще на кожному розі грізний Шепіт зацікавлених осіб: "не економте на фундаменті, — зле буде!". Куди податися "бідному забудовнику"? Ось і вилітає будівництво фундаменту"в копієчку". У нашому курсі дані конструкції і технологія виготовлення двох типів фундаментів , які можуть бути використані практично на всіх типах грунтів — за рідкісним винятком. І обійдеться він вам удвічі дешевше.

Виготовлення фундаменту проводиться з використанням невеликої Бетономішалки, вартість якої вже включена в кошторис 800 т. р.


6. І, нарешті, ви отримаєте унікальну (для Рунета — точно!) можливість побачити в проекті все пристрій будинку, всі його компоненти, вузли і деталі, всю послідовність операцій з будівництва будинку — в об'ємному динамічному вигляді, по-науковому — в 3д-форматі. Я не зустрічав в Рунеті курсів з будівництва будинку з таким надзвичайно зручним для використання поданням інформації. Це як раз - той випадок, коли говорять: "краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути!"і" Видно, як на долоні!"
планування одного з варіантів двоповерхового будинку із загальною площею 120 кв.м., проект якого наведено в курсі, показана на двох малюнках нижче.
(Фото зроблено в нашому 3Д-проекті цього будинку).
1-й поверх


2-й поверх


Планування можна змінювати під ваші уподобання, також, як і змінювати розміри будинку в плані, висоту стель — і в бік зменшення, і в сторну збільшення. Але це обов'язково має бути узгоджено з нами.

Це-основні особливості нашої технології, якщо коротко.


Продажник:
 
Угорі