Що нового?

Набір учасників Хочу гарний інтер'єр. Як створити вау-проект без дизайнера в будь-якій квартирі (Ольга Соколова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
опис книги
Базовий посібник зі створення стильного і функціонального будинку своєї мрії.

Будинок-Це місце, де починається наша історія і народжуються спогади. Просторий або тісний, цегляний або дерев'яний, на сімнадцятому поверсі новобудови або в тихому передмісті – яким би не був наш будинок, в ньому живуть наші мрії і почуття.

Книга дизайнера інтер'єру і мистецтвознавця-перекладача Ольги Соколової підкаже що робити, якщо ви починаєте ремонт: як вибрати свій стиль інтер'єру і знайти компроміс з іншими членами сім'ї, які особливості візуального сприйняття потрібно взяти до уваги, як грамотно зонувати простір і підібрати поєднання кольорів.
У книзі багато таблиць для самоперевірки і чек-листів, які допоможуть вам не упустити важливі деталі, позбутися стереотипів і створити інтер'єр вашої мрії.

Для кого ця книга
Для тих, хто хоче самостійно створити стильний і функціональний інтер'єр без зайвих витрат.
Для тих, у кого є бажання і сміливість займатися інтер'єром самостійно, але немає розуміння, з чого почати і на що звертати увагу.
Для тих, хто шукає натхнення і хоче створити затишний інтер'єр у власному стилі.

від автора
Одного разу мій хороший приятель попросив мене подивитися його нову квартиру. Йому потрібно було буквально кілька порад, як швидко і без істотних витрат перетворити однушку з бетонними стінами в місце, куди він зможе переїхати зі своїм котом. У процесі палкого обговорення перепланування і вибору кухонного гарнітура він здивовано вигукнув: "Невже, щоб вибрати собі диван, я повинен знати, якого кольору будуть стіни на кухні?"І тут в моїй голові щось клацнуло: очевидний для будь-якого дизайнера факт виявився для мого друга повною несподіванкою. У цей момент я зрозуміла, як мало звичайна людина знає про комфортний, функціональний і красивий інтер'єр.
У перекладних виданнях і статтях далеко не завжди можна знайти корисну для нашого читача інформацію. Ми живемо в різних економічних і кліматичних умовах, у нас різний менталітет і різні традиції. Все це накладає відбиток на те, яким ми бачимо свій ідеальний будинок. Я загорілася ідеєю написати книгу, де була б наведена основна інформація, яка допоможе розібратися з усіма технічними, психологічними та візуальними тонкощами роботи над інтер'єром.
Ця книга-просте і доступне Керівництво по створенню простору, з яким ваша взаємна любов триватиме не один рік.

Формат:PDF
Ціна: 499 руб.
https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/olga-sokolova-322634/hochu-krasivyy-interer-kak-sozdat-vau-proekt-68306977/
 
Угорі