Що нового?

Придбаний Хочу і буду. Прийняти себе, полюбити життя і стати щасливим (Михайло Лабковський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
коли ти не можеш сам вирішити свою проблему, є тільки один шлях — до того, хто допоможе тобі з цим. Яким повинен бути цей хтось? Все просто: він повинен бути спокійніше тебе, далекоглядніше тебе і вміти мислити ширше тебе. Кожен повинен знайти свого гуру. Мій вибір — Лабковский.
Олексій Бегак
художник, дизайнер, телеведучий


Цитата
"коли людина, якій не подобається його життя, усвідомлює або хоча б починає підозрювати, що справа не в жорстокості світу або збігу обставин — що справа в ньому самому, і вирішує змінитися, то у нього є всі шанси! Шанси стати щасливим. Причому в будь-якому віці, сімейному стані, добробуті та ін.
Я не те що вірю, я знаю з досвіду психолога, що бути щасливим — це рішення. І якщо ви вважаєте, що у вас немає проблем, які заважають насолоджуватися життям, вам все подобається — ця книга не для вас. Це книга для тих, хто хоче і готовий змінюватися".
Михайло Лабковський


про книгу
Психолог Михайло Лабковський абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливим і робити тільки те, що він хоче. Його книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Автор досліджує причини, що перешкоджають психічно здоровому способу життя: звідки в нас усвідомлені і несвідомі тривоги, страхи, невміння слухати себе і будувати відносини з іншими людьми?

Відмінна риса підходу Лабковського-в конкретиці. На будь-який найскладніший питання він завжди дає гранично дохідливий відповідь. Його заяви і поради настільки радикальні, що багатьом доводиться спочатку випробувати здивування, якщо не шок. У рекомендаціях автор не ховається за обтічними формулюваннями, а чітко називає причини проблем. І найголовніше, що він знає, як цю проблему вирішити — без копання в дитячих психотравмах і пильного аналізу вашого минулого. Якщо у людини є знання і бажання, то змінити себе і своє життя на краще цілком реально.

Мета будь-якої роботи психолога-особисте щастя і благополуччя його пацієнта. Мета видання цієї книги-особисте щастя кожного, хто її прочитає.

 
Угорі