Що нового?

Набір учасників Цукеркова Абетка (Наталія Ві)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1140 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
моє дітище!!!

Знаєте, я так рада, що через свої прямі ефіри змогла багатьох з вас "заразити" своєю любов'ю до цукерок і шоколаду. Заразити настільки, що кожен день я отримую від вас фотографії приготованих цукерок.

Я дуже скучила за нашими зустрічами, як зазвичай 2 дні на тиждень. І обіцяю, що вже наступного тижня ми з вами знову Побачимося. І кількість ефірів просто зашкалить. ❤

Дітище, яким я пишаюся, знаєте яке?
❗ Цукеркова Абетка ❗ - базовий курс по корпусних цукеркам. Курс, який перевертає дуже багато в уявленні про цукерки і шоколаду у моїх учнів.

✅ Якщо вам здається, що корпусні цукерки це дуже складно

✅ Якщо ви тисячу разів пробували темперувати шоколад, а він ніяк не піддається

✅ Якщо ви взагалі не в курсі, що таке темперування шоколаду

✅ Якщо ви хочете вміти перераховувати інгредієнти всередині рецепта (замінювати один шоколад на інший, одне пюре на інше)

✅ Якщо ви хочете почати радувати цукерками не тільки себе, своїх друзів, але і почати робити їх на замовлення

✅ Якщо через 10 днів від початку навчання ви хочете отримати фотографії готових саме ваших цукерок

Те, як то кажуть, "Ласкаво просимо".

Базовий курс" цукеркова Абетка " розповість і покаже відповіді на всі питання по корпусних цукеркам.

️ 5 модулів
️ 5 начинок
️ 5 домашніх завдань
️ 10 днів
️ чат підтримки зі мною протягом всього курсу і після
доступ до відео на 1 рік

БОНУС: +1 начинка - найбільш затребувана серед клієнтів "Кава лікер", теорія з розрахунку собівартості цукерок, з ціноутворення і про те, як запустити продаж цукерок.

Хочете ще докладніше?
Відкривайте посилання в шапці профілю на таплінк і читайте ⬆ ️ ️ ⬆

А якщо ви вже готові, готові йти на курс, то пишіть "Хочу на абетку" в коментарях або в Директ І я надішлю вам всю інформацію.

Відгуки про курс можна почитати і в стрічці і в шапці профілю))) коли - небудь у мене знайдеться час і я зроблю їх у вічні сторіс)))

Ваша цукеркова Наталі Ві

https://www.instagram.com/p/CCsMQQ7lXLG/
 
Угорі