Що нового?

Придбаний Швидкі хитрощі з розумовою математикою, щоб стати людиною-калькулятором (Абхішек ВР-оф пад)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1765 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 73.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс англійською та російською мовами

Fast Mental Math Tricks To Become A Human Calculator

єдина система розумової математики, яка дозволяє ведичній математиці в голові швидше, ніж калькулятор, робить математику швидкості вашою новою суперсилою

чого ви навчитеся
  • блискавично виконуйте математичні обчислення в розумі без допомоги калькулятора, ручки або паперу
  • розвивайте хороші звички пам'яті і покращуйте здатність концентруватися
  • Станьте майстром роботи з числами
  • робіть математичні обчислення з більшою легкістю, більшою швидкістю і більшою точністю
  • розробляти нові способи мислення та покращувати загальний IQ та інтелект
  • встигайте краще в школі, кар'єрі або бізнесі
вимоги
  • знання таблиць множення напам'ять від 1 x 1 до 9 x 9 значно допоможе прискорити просування по курсу (не обов'язково)
опис

вивчіть хитрощі ментальної математики, щоб стати людиною-калькулятором

Тепер ви можете використовувати прості розумові математичні прийоми, щоб виконувати ведичну математику та прискорену математику швидше, ніж калькулятор, без зусиль у вашій голові, навіть якщо у вас немає математичних здібностей і ви ненавидите математику, щоб почати з неї.

вам не обов'язково купувати цей курс - послухайте, просто прочитайте цю сторінку (або краще подивіться безкоштовне відео) до самого кінця, і ви дізнаєтеся 3 речі, які назавжди змінять ваш підхід до математики.

І ви негайно покращите свою швидкість розумових обчислень порівняно з поточною, нічого не записуючи, не роблячи того, чого навчали в школі, і без спітнілих долонь і метеликів у животі.


попередження: я розкриваю ці секрети тільки першій групі студентів і планую повернути ці математичні прийоми в курс для більш пізньої групи студентів.

Тож якщо ви повернетесь пізніше, можливо, ви більше не зможете отримати це безкоштовно. Тож повністю зануртесь у цю сторінку до самого кінця, поки ще можете. Мати справу?


для кого цей курс:
  • цей курс відмінно підходить для тих, хто не розбирається в математиці або числах.
  • цей курс принесе користь студентам, які готуються до GRE, GMAT, SAT та інших іспитів.
  • викладачі та викладачі отримають користь від цієї програми, і це допоможе їм змінити спосіб, яким їхні учні займаються математикою.
  • будь-хто, хто має справу з числами, включаючи вчених, інженерів, банкірів і бізнесменів, знайде цінність у цій програмі Speed Math, яка допоможе їм просунутися вперед у своїй кар'єрі.
  • Суперученики, які пройдуть цей курс, зможуть не тільки досягти успіху в математиці, але і їх інтелект буде рости в міру того, як вони дізнаються нові способи мислення.
не просто виглядай генієм - будь ним.

Пройдіться зі мною на мить, поки ми уявляємо, як ви прокидаєтеся завтра і можете блискавично виконувати математичні обчислення в своїй голові.
Ваша сім'я і друзі будуть дивитися на вас, як на генія. Оскільки обчислення проводяться у вашій голові, у процесі ви отримаєте кращі навички пам'яті, а також покращиться ваша концентрація та здатність швидко мислити.

Так ви не просто будете виглядати генієм. Ви дійсно будете одним з них.
Ви знаєте, що найкраще?

Протягом наступних 7 днів ви почнете мислити як геній. Це, в свою чергу, почне позитивно впливати на Інші сфери Вашого життя.

По-перше, я повинен сказати вам, чому нам так важко робити математичні розрахунки на увазі.

Школа навчила вас неправильно займатися математикою
Ми використовуємо стільки робочої пам'яті, коли робимо математику так, як нас навчали в школі. Робоча пам'ять-це короткочасна пам'ять, необхідна для виконання завдання. Подумайте про це як про оперативну пам'ять вашого комп'ютера.

Виконання математики в розумі, як нас вчили в школі, перевантажує нашу робочу пам'ять, сповільнюючи роботу нашого мозку, як перевантажений комп'ютер.
Зрештою, ми стикаємося з труднощами навіть із базовими математичними навичками, які ми набули раніше.

Перестаньте займатися математикою так, як вас вчили в школі
Те, як вас вчили математиці в школі, уповільнює вас, я покажу вам, що я маю на увазі, на прикладі:

Спробуйте помножити 73201 на 3.
1 х 3 =
0 х 3 =
2 х 3 =
3 х 3 =
7 х 3 =

Це проста задача множення, і насправді більшості людей знадобиться лише кілька секунд, щоб помножити окремі числа. Однак, щоб отримати остаточну відповідь, вам потрібно запам'ятати кожну цифру, яку ви підрахували, щоб скласти їх разом.

Ви навіть можете знову помножити, бо забули одне з чисел. Отже, щоб отримати відповідь на множення, може знадобитися досить багато зусиль. Розумова математика стане набагато простішою, якщо вам не доведеться використовувати стільки робочої пам'яті.

У школі нас вчили писати цифри на папері, щоб звільнити робочу пам'ять. Але є інший спосіб, і я покажу вам це за мить.
Уявіть, коли ми намагалися помножити 73201 x 3, якби ви могли придумати відповідь за час, необхідний для множення окремих чисел. Чи не змогли б ви вирішити проблему швидше, ніж час, необхідний для введення чисел у калькуляторі? Я покажу вам, як це зробити за мить, тому продовжуйте читати.

Дивний трюк для швидшого розрахунку
Перш ніж ми перейдемо до фактичного методу обчислень у вашій голові швидко, нічого не записуючи, мені потрібно розповісти вам про дивний трюк, який змусив мене від ненависті до математики перейти до математики, яка стала моєю штатною роботою.

Коли ми намагаємося займатися математикою, у нас іноді спливають долоні, ми нервуємо і нам важко сконцентруватися. Це явище називається математичною тривогою, і воно лише сповільнить вас. Більшість з нас страждає від математичної тривоги різного ступеня.

Ви можете подумати, що Вас турбує математика, тому що ви погано в ній розбираєтеся. Але часто буває навпаки. Ви погано володієте математикою, тому що вас це турбує.

Турбота про математику зменшує вашу робочу пам'ять. Турбота про вирішення математичної задачі з'їдає робочу пам'ять, залишаючи менш доступною для вирішення самої математики. Таким чином, ви можете зіткнутися з труднощами навіть з базовими математичними навичками, такими як арифметика, які ви інакше освоїли.

Ваша нова математична суперсила не зробить вас супергероєм, якщо ви не розслабитеся. Якщо ви коли-небудь відчуваєте занепокоєння з приводу математики, зробіть кілька глибоких вдихів, і ви дійсно зможете робити математику швидше. Використовуйте знання про те, як працює ваша робоча пам'ять, щоб створити спосіб мислення, де Вам подобається займатися математикою.
Розглядайте математику як виклик, який розширить межі вашого інтелекту. Зробіть це, і ви ще більше збільшите швидкість своїх обчислень в розумі.

Чи можете ви уявити, що ви не тільки швидко займаєтеся математикою, але й отримуєте задоволення, будучи психічним математичним супергероєм?
Робіть протилежне тому, чого вас вчили в школі
Гаразд, пам'ятаєте, що я говорив вам раніше про те, як нас навчали математиці в школі, щоб ми запам'ятовували багато чисел?

Секрет швидкого виконання розумових обчислень в розумі полягає в тому, щоб робити протилежність тому, чого вас вчили в школі. Це називається методом LR .

Дозвольте мені сказати вам, що якщо ви цього не зробите, будь-який трюк, який ви зможете навчитися робити у своєму розумі, буде справді марним. Цей секрет схожий на ракетне паливо для ваших математичних навичок. Все інше просто будується на цьому.

Це працює так добре, оскільки майже повністю звільняє вашу робочу пам'ять. Ви будете використовувати мінімальний обсяг оперативної пам'яті.
LR означає L EFT до R прольоту.

Секрет розумової математики полягає в тому, щоб обчислювати зліва направо, а не справа наліво. Це протилежне тому, чого ви навчали в школі.
Спробуємо виконати попередній приклад, коли ми помножили 73201 x 3.

На цей раз множимо зліва направо, отримуємо
7 х 3 = 21
3 х 3 = 9
3 х 2 = 6
0 х 3 = 0
3 х 1 = 3

Зверніть увагу, що ви почали називати відповідь ще до того, як закінчили всю задачу множення. Вам не потрібно запам'ятовувати що-небудь, щоб згадати і використовувати пізніше. Тож зрештою ви будете займатися математикою набагато швидше.

https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/speed-mental-math-tricks/#instructor-1
 
Угорі