Що нового?

Придбаний Школа грошей (Наталія Холоденко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 7 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 44.6 ГРН
17%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Наталія Холоденко
"мої радикальні зміни почалися з відвідування семінару на тему" як Мислити для того, щоб розбагатіти!". У мене був шок: я зрозуміла, що грошей немає не тому, що я живу не в тій країні, не з тією професією, і не тому, що скрізь несправедливість і вороги. Причина в тому, що кожною думкою я зміцнюю себе в ідеях бідності.

багатії-підлі, самотні і нахабні люди.

заможне життя не для всіх. До того ж я – розумна, тому бути ще багатою і красивою нереально.

витрачати гроші на себе-соромно, потрібно перш за все допомагати родині.

купувати приємні речі, не аналізуючи, де вони дешевше, це святенництво.

Десятки цих думок пролітали в моїй голові за секунди, а ідея про заможне життя викликала нудоту або біль. Мені навіть хотілося крикнути: "як можна на таке витрачати?! Без цього можна жити!".

я не розбагатіла за тиждень після семінару. Однак відразу почала застосовувати отримані знання: працювати з опорами, виконувати практичні вправи і дізнаватися нове. Перший тренінг я пройшла в 2007 році. З того дня минуло 14 років. Вам я пропоную залучити бажані зміни в життя значно швидше! Як змінилося моє життя завдяки усвідомленню і внутрішнім трансформаціям? По-перше, матеріальне становище покращилося в перший же рік. По-друге, на шляху до фінансового благополуччя відкрилися головні багатства – знайомства з унікальними людьми, подорожі, досягнення найбільш сміливих цілей. Сьогодні я пройшла десятки курсів, особистих консультацій і сформулювала свої правила грошей"


Багато людей щороку ставлять завдання поліпшити свій дохід до певної суми, але цього так і не відбувається. Чому? Одна з головних причин-заперечення грошей. Як би парадоксально це не звучало, але ми часто більше боїмося самих грошей, ніж їх нестачі. Гроші не потрібно заперечувати і боятися – з ними потрібно вибудовувати діалог. Внутрішніх опорів багато, і якщо з ними не працювати, то так нічого і не зміниться.

вступне заняття
Лекція №1. "Бідність-заможність-багатство"

" у чому різниця в мисленні і як розрахувати перехід з ОДНОГО рівня на інший?"

Лекція №2. "ЯК ТИ ВІДКИДАЄШ ГРОШІ?"
"Вправи з розширення здатності приймати"

Лекція №3. "ЯК І НА ЩО ВИТРАЧАТИ ТАК, ЩОБ ПРИХОДИЛО ЩЕ БІЛЬШЕ?"
"Психологічне інвестування"

Лекція №4. "Образа на гроші"
"ЯК ПРОБАЧИТИ СОБІ ФІНАНСОВІ ПОРАЗКИ?"

Лекція №5. "СТРАХ невдачі"
"ЯК ПОБУДУВАТИ БЛАГОПОЛУЧНЕ МАЙБУТНЄ?"

Лекція №6. "Нові позитивні переконання про гроші"
"ЯК ПОДРУЖИТИСЯ З НИМИ НА ВСЕ ЖИТТЯ?"

Лекція №7. "ЯК ПРОДАТИ СВІЙ ЧАС ДОРОЖЧЕ?"
"Управління РЕСУРСАМИ, здібностями та знайомствами"

Лекція №8. "Самомотивація"
"Як не втрачати віру в себе в періоди поразок"

https://money.kholodenko.net/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі