Що нового?

Придбаний Шпиці із закритою і відкритою пащею (Інна Борзенкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1765 ГРН
Учасників: 1 з 65
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.2 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ОНЛАЙН мк по ШПІЦАХ!

Ну що? Are you ready? Готові зшити найпопулярнішу породу собак і зробити круті подарунки для себе і близьких?

Я готова! ⠀

Щоб більше людей побачили анонс, будь ласка, напишіть будь-який коментар і
⠀ ⠀
Отже, набір в онлайн групу з пошиття шпіців оголошуються відкритим! ⠀

Що ж вас чекає такого цікавого? ⠀

Будемо шити шпіців
з закритою і відкритою пащею;

Так-так, я покажу як швидко і легко зліпити всі зубки і зробити м'який язик! Я дам вам готові викрійки і покажу, як побудувати свою!

Так, я дам вам викрійку голови із закритою і відкритою пащу. А також викрійку цельнокройного, реалістичного і Тедді тіла!
⠀ ⠀ ⠀ будемо шити білих і кольорових!

Я покажу вам фішечки Тонування! Вобщем, створення іграшки від побудови викрійки до завершення образу! Все-все! Всі секрети і фішки створення шпіців!

Створення живого погляду!

Всі секрети ідеальної стрижки!

Одним словом весь той досвід, що я накопичила за те, час, що я шию цих чудових собак, а пошила я їх дуууже багато!


⠀ Як буде проходити Мк?)
докладні відеоуроки в закритому профілі Instagram, а також на Google Диску;
прямі ефіри; мої підказки та контроль Процесу!

Після набору групи і оплати Я дам вам рекомендації по підбору матеріалів та інструменту і потім ще пару тижнів, щоб все це дістати! ⠀ ⠀

Чи будуть Набори для шпіців?- запитаєте ви. - Так, я подбала і про це, щоб вам не довелося замовляти всі матеріали з різних місць і не переплачувати за доставку! ⠀

Стартуємо 12 грудня і до кінця року я викладу весь матеріал, щоб Ви встигли закінчити своїх пухнастиків і встигли зробити подарунок на Новий Рік!
https://www.instagram.com/p/B5cxH4qFjwD/?igshid=1xcwsxsppogbd
 
Угорі