Що нового?

Придбаний Як писати бездоганні вірші та Тексти пісень, 2017 (Вікторія Юдіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1453 ГРН
Учасників: 1 з 58
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 26.1 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чи потрібен талант і що таке талант?
Спираючись на солідний викладацький досвід, спостерігаючи за учнями і колегами-музикантами, аналізуючи хронологію особистісного зростання, абсолютно виразно можу сказати, що талант - це здатність, що потрапила в благодатний грунт і удобрена бажанням і мотивацією.

а тоді що таке здатність?
Якщо сказати по-розумному, це генетична програма, закладена в ДНК людини за фактом народження. Гени задають можливості, від нас залежить, наскільки ми ці можливості реалізуємо. А якщо говорити з часткою лірики, то будь - яка здатність - це покликання, і воно є у кожного-у кожного своє.
Потім слід працю, практика, навички, досвід і, як наслідок, професіоналізм. І саме професіоналів в творчих областях прийнято вважати "Талантами від Бога". А між тим, талановитого слюсаря, токаря, водія і т.д. називають класним фахівцем-професіоналом.
Ну, так уже повелося))
Користуючись необізнаністю шанувальників, кумир лукаво підіграє цьому факту, мовляв, так, я такий, я особливий, я талант)). Але добре знає, що він звичайний трудяга, який вибрав саме свою стезю, і що Бог, як і всім, дав йому тільки здатність (покликання) і можливості: люди, середовище і нібито "випадкові обставини".
І тільки від нього залежало, як він скористається і розпорядиться даром Божим, і чи помітить прикладені до дару можливості.

уривок з пісні в. Юдіної "Ковчег душі"
Нейди в широкі ворота
Тобто-порожня суєта
Просторих воріт нехитрий вхід
Та вихід тісний тих воріт.

Іди ж вузькою стежкою
У скиту, душі не дай спокій
Бездонна чаша за труди
Не Будь же скупий з неї,і ти.
Не забивай в порожнє цвях
Про слід в седі, запитає тростина
Руки у Бога дві всього
Те, є-твої, але не його.

http://gitara-uroki.ru/wppage/pisat_stihi/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі