Що нового?

Набір учасників Як полегшити собі життя, якщо працюєш з замками Mercedes (Дмитро Краснощеков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1765 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
навчальний курс з вирішення частих проблем, для всіх, хто займається ремонтом замків, і виготовленням ключів для Mercedes від "школи автомобільної електроніки".
Автор курсу-Дмитро Краснощеков

Про що курс (з пояснення самого автора):
Яким би обладнанням ви не користувалися при роботі з замками мерседес, є кілька так би мовити, "ахіллесових п'ят", де все починає йти не за планом. То прошивка злетить при читанні, то взагалі нічого Прочитати не вдається(особливо проблемні замки в цьому плані — сімейство 220 кузовів на 908 моторолах.
З ними можуть працювати не тільки лише всі, мало хто може це робити
З 211 замками також є ряд проблем, з 210 теж не все гладко.
У цьому курсі я зібрав всі відомі проблемні ситуації при роботі з замками на моторолах. Детально розібрав кожну, І дав чіткі рекомендації по тому, як цього всього можна уникнути.
Але найголовніше - я даю рекомендації по обладнанню. Навіть якщо в наявності мішок програматорів, далеко не завжди мої колеги грамотно використовують їх в потрібних ситуаціях. А якщо мішка програматорів немає, то підкажу, що можна докупити всього за пару тисяч, і працювати не знаючи проблем.
Цей курс тільки про замки на моторолах, тому що на більш нових NEC-івскіх замках такі проблеми відсутні як клас, і лагодять їх іншими методами.
Ціна курсу всього 4800 руб., при цьому, якщо організуватися досить швидко, то можна отримати ще й 40-відсоткову знижку.
https://privatelink.de/?https://autoelectronic.ru/motorola-ezs-tips/
 
Угорі