Що нового?

Придбаний Як полюбити себе і підняти свою самооцінку 2.0 (Юлія Кравченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1835 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 83 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого цей курс?
  • Для жінок, які невпевнені в собі і ця невпевненість заважає їм реалізувати себе;
  • для представниць прекрасної статі, які не люблять своє відображення в дзеркалі і терпіти не можуть свій характер;
  • Для дівчат, які не можуть побудувати серйозні стосунки з чоловіком;
  • Для жінок, які не відчувають себе щасливими в сімейному житті;
  • Для жінок, чоловік яких ставиться до них нешанобливо, принижує або навіть піднімає руку;
  • для дівчаток, дівчат і жінок, які не можуть знайти себе і працюють на нелюбимій роботі;
  • для матерів, які не можуть дочекатися, коли ж закінчиться декрет;
  • для тих, хто хоче змінити своє життя, але не знає як.
як буде проходити курс?
  • кожні 2 дні ви будете отримувати в особистому кабінеті доступ до відео-уроків, статей або аудіо-записів;
  • після короткого теоретичного блоку ви будете виконувати практики/медитації/завдання, що дозволяють полюбити себе і підняти свою самооцінку;
  • в кінці кожного тижня ви будете заповнювати звіти і задавати питання автору курсу;
  • спілкування з іншими учасниками курсу у Вотсапі, обговорення своїх успіхів, отримання підтримки та мотивації;
  • тривалість курсу 4 тижні. Інформація та завдання оновлюються кожні 2 дні;
  • Відео-уроки, аудіо-медитації та інформаційні статті та багато практичних завдань;
завдяки курсу "Як полюбити себе і підняти свою самооцінку" Ви:
  • Навчіться любити і поважати себе;
  • Підніміть свою самооцінку;
  • Станете більш впевненими в собі;
  • прийміть зовнішність, Дану від природи;
  • Подивіться на себе іншими очима;
  • дізнаєтеся, в чому ваші сильні сторони, і як перетворити свої недоліки в достоїнства;
  • звільніть душу від страхів, образ, почуття провини;
  • Навчіться оточувати себе тим, що буде приносити вам тільки користь;
  • Станете більш спокійними і знайдете душевну рівновагу;
  • зрозумієте, чого ви хочете від життя і складете покроковий план досягнення цілей
переваги мого курсу перед подібними курсами:
  1. я зібрала для вас найдієвіші практики, які допоможуть вам полюбити себе і підвищити свою самооцінку, з усіх існуючих! Ці практики одного разу допомогли мені полюбити себе і налагодити своє життя у всіх сферах!
  2. своїм слухачам я завжди даю тільки саму суть! У цьому курсі немає "води", а тому ви не витратите свій час даремно;
  3. періодично я проходжу подібні курси у моїх колег і можу сказати точно: "рівних цьому курсу по наповненості і ефективності ви не знайдете!".
  4. Ви отримаєте мою персональну підтримку і відповіді на всі питання! Мені хочеться, щоб ви отримали від курсу максимум користі і дійсно змінили ставлення до себе!
https://privatelink.de/?http://mini.twiy.ru/
 
Угорі