Що нового?

Придбаний Як продавати товари та послуги в соціальних мережах (Наталія Капцова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3603 ГРН
Учасників: 12 з 33
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 113.5 ГРН
36%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма:

Тема 1. Як створити аккаунт. Правила аватара, заголовок аккаунта, посилання, виділення, стрічка повідомлень.

Зоровий. Тип бренду і психологія стилю аккаунта – Як правильно вибрати тип оформлення стрічки постів та історій.

Як зробити візуальний образ самостійно.

Тема 2. Як продавати в історіях. Помилки продажів. Стиль. Формат. Візуальний сюжет. СМС. Шрифт. Історія. Типи контенту. Як надсилати відгуки клієнтів в історіях.

Тема 3. Хештеги для постів і рілс: навіщо вони і як отримати передплатників з хештегами.


Типи хештегів.
Як їх правильно зібрати.
Техніка "невидимих хештегів".
Як прикріпити 1000 хештегів в один пост

Тема 4. Цільові групи покупців
Що таке воронка продажів. Яка різниця між цільовою аудиторією та цільовими групами.
Як знайти цільові групи.
Що таке ЦА.
Що таке аватар цільової групи.
Приклади реклами для кожної ЦА

Тема 5. Як продавати на Facebook

Як створити аккаунт.
Закони Facebook. Заборонені теми. Типи контенту. Ділова сторінка і персональна сторінка, групи в FB. Тролі-що з ними робити

https://nataliakaptsova.com/trening/zapis-kurs-yak-prodavati-tovari-ta-poslugi-u-sotsmerezhakh/
 
Останнє редагування модератором:

Irinaa

New member
хтось знає, як на цьому сайті написати в особисті модератору? Може він/вона не бачить наших повідомлень. Я так розумію, якщо курс придбаний, його вже можна купити?
 

Mishel232

New member
хтось знає, як на цьому сайті написати в особисті модератору? Може він/вона не бачить наших повідомлень. Я так розумію, якщо курс придбаний, його вже можна купити?
Я покупаю уже третий или четвертый курс на этом сайте. Они оооочень долго отвечают. После оплаты у организатора есть три дня на то, чтобы прислать ссылку на курс. Весь процесс может занять неделю или даже больше
 

Irinaa

New member
Я покупаю уже третий или четвертый курс на этом сайте. Они оооочень долго отвечают. После оплаты у организатора есть три дня на то, чтобы прислать ссылку на курс. Весь процесс может занять неделю или даже больше
спасибо за ответ, а то я уже потеряла всякую надежду)))
 

Irinaa

New member
Я покупаю уже третий или четвертый курс на этом сайте. Они оооочень долго отвечают. После оплаты у организатора есть три дня на то, чтобы прислать ссылку на курс. Весь процесс может занять неделю или даже больше
Скажите, пожалуйста, какая на этом сайте система оплат? Здесь нельзя сбросить деньги организатору на карту и получить ссылку на курс? В другой теме мне предложили положить деньги на гаманець, но что с ними делать дальше - совершенно не ясно. Отвечают долго, редко и очень кратко. Как так можно работать
 

Mishel232

New member
Скажите, пожалуйста, какая на этом сайте система оплат? Здесь нельзя сбросить деньги организатору на карту и получить ссылку на курс? В другой теме мне предложили положить деньги на гаманець, но что с ними делать дальше - совершенно не ясно. Отвечают долго, редко и очень кратко. Как так можно работать
Даже если вы оплатите оргу на карту, деньги поступят на Гаманець (см. правый верхний угол, возле вашего ника). Там указана сумма, которая есть у вас в кошельке (на гаманці).

Потом заходите в курс и оплачиваете этими деньгами из Гаманця.
Возле стоимости курса появится зеленая кнопочка с надписью по английски (вроде бы requisites), нажимаете ее, деньги списываются автоматически
 
Угорі