Що нового?

Придбаний Як просувати відео без бюджету (Ельдар Гузаїров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 1 з 55
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 17.4 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
програма:

День 1-Базова SEO оптимізація
Ця штука - вже більше 10 років ефективно працює не тільки у мене, а й у тисячі авторів, які вміло її використовують.
Правильна seo-оптимізація для відео-це як АК47 в збройовому світі. Завжди дає потрібний результат, без сюрпризів.
У перший день ми детально розберемося як від А до я робити seo-оптимізацію для будь-якого ролика.

Я покажу і детально розберу 2 підходи:
  • Швидкий метод (за 10-15 хвилин)
  • Глибинний метод (за 30-40 хвилин).
  • Як правильно писати seo-заголовки для відео
  • Як вибрати правильно категорію для роликів
  • Як швидко і грамотно підбирати точні теги для відео
  • Як ще швидше підібрати #хештеги для ролика
  • Якими плагінами, сервісами і програмами користуватися в 2021 році (всю інфу дам)
  • Як створити забійний шаблон опису, який підвищить клікабельність глядачів по посиланнях і буде подобається алгоритмам YT
  • і ще маса фішок і нюансів по темі...
День 2-захоплення алгоритмів
Мені часто пишуть "ролики не йдуть в рекомендовані", або "чому відео не потрапляють на головну", там знаєте дуже багато нюансів.
Але у всьому цьому можна розібрати раз і назавжди.
У другий день ми будемо вивчати і впроваджувати:

  • "Теорія трасту" або чому YT не дає трафіку молодим (до 1 місяця) і старим каналам (більше 3х років)
  • Як потрапляти стабільно в рекомендовані відео
  • Як не вилітати з топа пошуку YT через 1-3 місяці
  • Який зв'язок коментарів, лайків, share та ін. факторів на кількість роликів і як знайти ідеальний баланс
  • 30 факторів (повний список і детальний розбір), щоб ролик вдало завірусився і набирав перегляди
  • Як забити видачу своїми роликами використовуючи авторський тег/хештег
  • і ще маса фішок і нюансів по темі...
День 3-нестандартні рішення
Тут мій 10-річний досвід всього того, що спрацювало і працює досі.
У третій день ми будемо вивчати і впроваджувати:

  • Як швидко зробити канал для трафіку, використовуючи алгоритм" Shorts " (Короткі відео до 60 секунд), не напружуючись
  • Як качати трафік з TikTok, не знімаючи нових відео (на основі старого контенту)
  • Як генерувати унікальні відео для TikTok і Shorts за допомогою простої програми монтажу на смартфоні
  • Як робити fake канали, які будуть давати постійний трафік для основного каналу, не порушуючи правила YT і авторські права
  • Як потрапляти в рекомендовані до топ конкурентам через теги і хештеги
  • Як використовувати Твіттер і соц сигнали для розгону ролика
-і ще дещо цікаве...

День 4-розбори учасників
Під час практикуму найцікавіші і активні учасники отримають можливість вийти в прямий ефір (в Zoom), показати свої ролики і я їх розберу. Виберу 3-5 різних людей і детально розберемо їх модель просування відео.

Продажник
https://vk.com/@eldar7-go6apr
 
Останнє редагування модератором:
Угорі