Що нового?

Придбаний 1 повний Базовий курс. Ефірне тіло (Ксенія Меньшикова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4730 ГРН
Учасників: 2 з 50
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 98.4 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор


1 курс. Факультет основний. Школа Меньшикової.
1 базовий курс. Ефірне тіло. 4 дні

Вміння працювати з відчуттями – це той інструмент, через який людина отримує інформацію про світ. Отже, будь-який практикуючий магію повинен володіти всіма прийомами роботи з відчуттями віртуозно. Із цього ми і починаємо.

-------------------------------------------------- ---

У комплект заочного навчання входить:

1 базовий курс (4 дні). Ефірне тіло (Відео, відкривається доступ на емейл, прив'язаний до гугл)

ПІДРУЧНИК Книга. Хитросплетіння долі чи в якому вимірі ти живеш? Книга у паперовому варіанті, надсилається поштою тільки по Росії та Білорусі. Після відправки Вам повідомлять трек-код, яким можна відстежити посилку. Книгу англійською колеги з інших країн можуть замовити ТУТ

---

До комплекту також входять додаткові семінари до курсу, якi офiцiйно потрібно замовляти окремо.

Послідовність навчання на 1 курсі:

1 базовий курс. Ефірне тіло. 4 дні.

Підвищення щільності ефірного тіла

Корекція внутрішньоутробного розвитку

Чакральне дихання

Енергопоразки. Діагностика, корекція та попередження

Пошук свого тотема

Здоров'я через силу стихій

Гроші-1. Енергетичні рівні достатку

25 повноцiйних урокiв

https://mage.school/product/1?categoryId=8
 

mawka22

New member
почему у меня сняли отметку о покупке? деньги списали скрин оплаті я сделала..
 

mawka22

New member
ок не заню где нужно тмечать, оплатила с кошелька... отметки об оплате нет....
 

mawka22

New member
простите дайте посилання на библиотеку. я не вижу курс и вобще не нахожу что то подобное с библиотекой... возможно у меня нет такой функции
 

Маргот

Организатор
простите дайте посилання на библиотеку. я не вижу курс и вобще не нахожу что то подобное с библиотекой... возможно у меня нет такой функции
[/QUOTE
Я не вижу оплату вашу. На какую карту Вы платили? Приват?
 

mawka22

New member
подскажите пожалуйста вы разобрались? как мне получить материалы?
 

Маргот

Организатор
подскажите пожалуйста вы разобрались? как мне получить материалы?
Я Вас отметила как оплативший. В складчине есть кнопка Requisites " реквизиты" в ней Вы отписываетесь время, сумма и способ оплаты. Также рядом кнопка Library "Библиотека" , нажимаете на неё и переходите на гугл диск с материалами, и скачиваете.
 
Останнє редагування:

Маргот

Организатор
нет у меня нет кнопок Реквизиты и Библиотека в этой теме, в другой оплаченной есть а в этой нет
Я Вам напишу в личные сообщения, попробую прислать ссылку на прямую на материалы. Отпишитесь плиз, получили ли.
 
Угорі