Що нового?

Придбаний 10-15000 рублів на добу чужими руками з доведенням до результату від ласо (dublicate)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11030 ГРН
Учасників: 0 з 230
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Опис курсу:


Схема націлена на отримання максимального профіту в короткі терміни - за неповних 3 місяці, мною зароблено 1.3 млн рублів, причому я дуже ледачий, але ці показники навряд-чи вам під силу в перший час через відсутність досвіду і вправності. У схемі обов'язкові телефонні розмови, або з жертвою або з дропом, світити обличчям не треба жодним чином, вся ваша робота онлайн, робота можлива в будь-якому місті і регіоні, не обов'язково у вашому, якщо ви параноїк, то краще не варто продовжувати читати далі.

Ми продаємо дуже потрібний всім товар, якого в нас немає, це не прямі продажі та не банальний розвод на передоплату, а досить хитрий спосіб, при якому вам не треба ні кого расскручивать на купівлю - використовується оффлайн реклама, яку легко розмістить будь-який школяр, це не яблука або взагалі якась електронкою, це товар першої необхідності - ваші потенційні клієнти є в кожному будинку будь-якого регіону, мінімальний вихлоп з одного клієнта від 5к в середньому 20к- віддає він їх набагато більш охоче, ніж в будь-який з зустрічалися мені схемах, так як в одному з варіантів, з клієнтом зустрічається розвідний дроп, схему можна модернізувати, особисто я придумав 4 варіанти розлучення, ви, можливо, придумаєте свої рішення.

 
Угорі