Що нового?

Придбаний 100 легких та доступних способів заробітку на нейронках

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 200000 ГРН
Учасників: 0 з 1500
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 138.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
100 легких и доступных способов заработка на нейронках

Картина, створена нейронкою, перемогла у конкурсі образотворчих мистецтв, обійшовши твори справжніх художників:
(Примітно, що з тих пір ця нейронка стала генерувати зображення в рази реалістичніше і крутіше цієї)

Вітаю!
Сьогодні технології розвиваються у геометричній прогресії. Як сказав Кролик з "Аліси в Задзеркалля", щоб залишатися на тому ж місці, тобі треба бігти, а щоб рухатися вперед, треба бігти вдвічі швидше.
Багато років тому, будучи середнім копірайтером, я витрачав 2-4 години на написання статті і отримував за неї 20-50 рублів. Сьогодні гучний чат-нейронка на весь світ напише з нуля будь-яку статтю під ваш запит за кілька секунд! Та й оплати за друковані знаки сьогодні набагато вищі, ніж у мої роки копірайтерства.
Ви навіть не уявляєте, наскільки нейромережі та штучний інтелект перевернуть наш світ, точніше, це вже роблять. І той, хто раніше за всіх освоїть нескладні (я б навіть сказав, найпростіші) навички використання нейромереж, у майбутньому опиниться на коні. Тобто матиме безліч переваг у порівнянні з іншими людьми.
Приклад з особистого життя: 2004-го я приїхав із села до міста вчитися в університеті. Тоді ще мало хто цікавився інтернетом, але не я. Використовуючи для пошуку інформації комп'ютерний інтернет-клас універа, я знаходив і продавав іншим студентам готові реферати, завантажені з інтернету, коли студенти та викладачі ще навіть не підозрювали про таку можливість. Так за один семестр я назбирав собі на мій перший комп'ютер Pentium.Також і ви: коли за півроку-рік ваші знайомі почнуть говорити вам "А ти чув, що створили нейромережу, яка може...". А ви відповідатимете "Так, я вже на ній реалізував 117 замовлень":

Нейросети дозволяють буквально хакнути реальність: завдання, яке досвідчений фрілансер (фотограф, дизайнер, художник тощо) виконує за кілька годин, нейромережі зроблять вам за секунди!
Більше не потрібно витрачати тижні та місяці на вивчення коду та складних програм. Все, що вам потрібно - це зайти на сайт, дати завдання нейронці, і скачати готовий результат.
Я відвідую різні онлайн-сервіси, бачу твори штучного інтелекту, і захоплююся тим, як автори, що їх продають, видають їх за свої твори:)
Навіть на Амазоні сьогодні продаються сотні дитячих казок, написаних нейронкою. Причому ілюстрації до них теж створені нейронкою, тільки вже іншою. Це просто дивно.
Якщо говорити коротко, то існує вже кілька сотень нейронок, більша частина з яких є абсолютно безкоштовною. Решту при мінімальній кмітливості теж можна скористатися безкоштовно.
Кожна з цих нейронок дозволить вам, абсолютно не маючи досвіду в даній сфері послуг, надавати їх клієнтам на фріланс-біржах, оголошеннях та багатьох інших майданчиках. І заробляти на цьому реальні гроші!

Фрілансерство для мене - пройдений етап, я генерую дохід на серйозніших речах, про які, можливо, приготую курси для складника, якщо буде попит. А поки, для розминки, я хочу показати вам купу реальних, доступних, безкоштовних способів заробляти досить хороші гроші на різних послугах за допомогою нейронок.Впевнений, відкриваючи для себе ту чи іншу нейронну мережу та її можливості, ви думатимете: "А що, так можна було???" :)

Я щиро заздрю вам, бо коли я починав свій заробіток в інтернеті, таких чудес не було, і ми тоді орали по-справжньому. Тепер абсолютно будь-яка людина з мінімальним IQ може легко заробляти за допомогою сайтів-нейронок, і навіть вибирати собі ті сфери, які їй до смаку. До речі, вкладення не потрібні!
У цьому курсі ми почнемо зі 100 способів, хоча коли ви почнете пробувати ті чи інші нейронки, ви відкриєте собі ще багато інших способів застосування та монетизації штучного інтелекту. Одним словом, цей курс стане чудовим стартом для вас у світі нейромереж. Ви завжди матимете великий арсенал варіантів для заробітку онлайн, без вкладень та досвіду.
Це буде не просто перелік способів. За багатьма з них я дам особисті поради та цінні лайфхаки.

Курс буде у вигляді текстового PDF-файлу. Я так вирішив, тому що ви часто звертатиметеся до цього файлу як до нотатки, у пошуках тієї чи іншої нейронки або методу заробітку. А знайти потрібний пункт у текстовому файлі набагато простіше (пошук CTRL+F), ніж промотувати відео та згадувати, на якому ж місці я розповідав про потрібну вам нейронку.

Ціна на курс суто символічна, хоча цінність у ньому для початківців - величезна. Взяти хоча б те, що ви, абсолютний новачок, зможете виставляти свої послуги нарівні зі спеціалістами-професіоналами та складати їм відчутну конкуренцію. А десь навіть не буде конкуренції - ви просто продаватимете свої твори на майданчиках, призначених для цього.

Для мене це лише розминка перед створенням більш серйозних навчальних курсів, а також можливість витратити виручені кошти на деякі заготовки, купивши їх на Складчику. Але при цьому я з радістю поспілкуюсь з вами у темі-підтримці, де відповідатиму на ваші запитання та розбиратиму незрозумілі моменти.

У заголовку я навмисне не обіцяю жодних результатів та грошових знаків, оскільки:
  1. Я бачу, що їхнє позначення сильно збільшує час перевірки матеріалу.
  2. Результат може коливатися від нуля (шукачі кнопки Бабло) до декількох тисяч доларів. Наприклад, моя знайома за допомогою нейронки Midjourney за січень заробила на продажах своїх витворів 3285$. За вирахуванням комісій вона отримала на свою картку близько 2900$.
Дерзайте. Вирішувати вам, до кого ви належите, до тих, хто вже знає все на світі, і каже, що це неможливо. Або до тих, хто виявивши мінімум цікавості, починає пробувати, і вже через якийсь час отримує постійні виплати на свою картку:

Бонус: при рекламі цієї складчини у трьох темах ви отримаєте інструкцію, як за допомогою нейронок генерувати унікальний контент для ютубу - без вашого обличчя, голосу та ваших відеороликів, всі матеріали ми братимемо з інтернету.

Інформація для тих, хто проживає в РФ (без релокації, казахстанських/грузинських карток, іноземних пейпалів та пт)
Я не громадянин РФ, і оскільки ця проблема для мене неактуальна, я не в курсі щодо яких сервісів обмеження є або їх немає.
 
Угорі