Що нового?

Набір учасників [100_sv] програма тренувань для залу (світла Ru)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Побудуй красиве і рельєфне тіло разом зі мною .
Моя авторська програма для залу з відео тренуваннями і технікою кожної вправи.

Найефективніший засіб для позбавлення від підшкірного жиру і придбання рельєфного підтягнутого тіла - це тренування з обтяженням. Звичайно, можливо придбати Спортінвентар і тренуватися вдома, але найбільша різноманітність вправ і найефективніші тренування виходять саме в тренажерному залі!

скільки коштує персональний тренер?
Залежить від кваліфікації тренера і величини міста: від 300 і до 5000 руб/год.
У моїй програмі вартість тренування до 100руб + ви самостійно зможете продовжити займатися вибудовуючи свій тренувальний процес . У цьому Вам допоможе 58 розібраних технік вправ і статті про те, як побудувати програму в залежності від кількості тренувань в тиждень.

програма складається з:
58 технік виконання вправ.

Інформації про те, як правильно побудувати тренувальний процес.

З чого почати і як працювати з вагою!

Готових 15 тренувань якщо ви тренуєтеся 3 рази на тиждень

Готових 12 тренувань якщо ви тренуєтеся 4 рази на тиждень

Готових 15 тренувань якщо ви тренуєтеся 5 разів на тиждень
кабинетоплачивайполучай пароль на e-mailтренируйся
чому саме моя програма?
Просто подивіться на мій результат!
Недостатньо просто схуднути! Часто буває недостатньо домашніх тренувань! Все залежить від Вас, від ваших цілей і зусиль, які ви готові докласти!
Але найважливіше-використовуючи цю програму ви не допустите помилок, які свого часу допустила я! Ви не витратите купу часу на пошук правильної техніки виконання вправ-адже зараз інтернет просто переповнений як правильної так і не правильною інформацією. Ви заощадите свої нерви-адже програма Вас буде вести чітко до результатів!

У програмі немає екстремальних навантажень, кожен підбирає робочі ваги під себе сам, тому якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, то ця програма для вас!
на скільки вистачить мені цієї програми?
Вистачить на довго, так як ви зрозумієте принцип побудови тренувань і зможете самостійно вибудувати свій тренувальний процес.

Чи є програма харчування?

Якщо ви ще не придбали мою програму харчування на 30 днів, то її можна придбати разом з програмою для залу зі знижкою! При замовленні потрібно просто вибрати дві програми відразу.

Для кого не підійде ця програма?
У програмі немає екстремальних навантажень, кожен підбирає робочі ваги під себе сам, тому якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, то ця програма для вас!
https://100-sv.ru/zallanding
 
Угорі