Що нового?

Придбаний [11 будинок] Натальна Астрологія. 8 потік (Катерина Дятлова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 28677 ГРН
Учасників: 0 з 74
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 403 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому вам варто навчатися натальной астрології саме у мене:

= Велика кількість практики
На уроках, в цікавих домашніх завданнях на ваших картах + в шкільних іграх

= Детальний аналіз усіх ракурсів
Кожного елемента натальной карти (кожного аспекту і положення) і їх синтезу і компенсації для аналізу всіх сфер життя

= Особистий куратор
Відповість на виниклі питання, перевірить ваше ДЗ, підтримає і мотивує на вашому шляху

= Найлояльніша ціна
6500р./міс. або 90€/100$. Оплата авансова-кожен наступний місяць оплачується до його початку

= Цікаві тести
Розбираємо вивчений матеріал і піднімаємо настрій дотепними питаннями

= Вчитися в зручному для Вас режимі
Відео і текстовий запис лекції, методички, блокнот, таблиці, домашки до кожної з них залишаються з вами назавжди, що дозволяє вчитися в будь-якому зручному вам режимі, незалежно від потоку

= Підтримка та взаємодопомога
Спілкування зі мною або куратором навіть поза уроками. Захоплюючі астробесіди з іншими студентами

Чому варто йти на мій курс?

Кожна Школа хороша по своєму, особливо, якщо є можливість вчитися у досвідченого першоджерела цікавих і працюючих методик. У мене таких безліч і я викладаю цей курс сама з усією пристрастю і повною віддачею улюбленій справі і не менш улюбленим учням, намагаючись передати не просту інформацію максимально простою мовою.

Я навчу вас думати і досліджувати, відкривати нові грані астрології, а не копіювати-вставляти. Я дам вам знання, які дозволять безперешкодно діагностувати проблему і знайти спосіб її вирішення в будь-якій сфері життя. Ця інформація заснована здебільшого НЕ на сучасних постулатах, які вкрай спірні на практиці і лише через раз дають результати (здебільшого, завдяки інтуїтивним навичкам психології, а не астро-показниками).

Моя інформація заснована на традиції – ми будемо читати карту так, як читали її наші предки-від прямого символізму. Тоді люди були не настільки розвинені психологічно, але знали як читати мову і були більш точні в своїх прогнозах, тому що не втручалися суб'єктивне.

Я навчу вас читати мову і бачити кожну карту, як великий витвір мистецтва, картину художника, чий прихований сенс за допомогою астро-мови ми навчимося осягати. В голові малюнком 3д почнуть розгортатися можливі сценарії розвитку подій. Ви станете мислити, як детектив: розуміти, що могла б означати та чи інша ситуація в гороскопі, що могло б привести до неї з минулого і до чого, можливо, вона призведе в майбутньому.

Буде набагато простіше, ніж в класичній школі, тому що не знадобиться запам'ятовувати відволікаючі від суті зайві, непотрібні нюанси, які не мають під собою ні грама логічних обгрунтувань, але відволікаючі від головного.

І одночасно буде набагато глибше, тому що позбувшись від зовнішньої лушпиння стереотипних, гальмують мозок деталей, ви нарешті то зумієте охопити своїм розумом всі необхідні для розуміння життя сьогоднішньої людини нюанси – ви почнете бачити в суть, в самий корінь. І на цій основі зумієте додавати будь-які додаткові нестандартні об'єкти/аспекти і правильно самостійно розуміти їх.

https://11-dom.ru/obuchenie_natalnoj_astrologii_onlajn
 
Угорі