Що нового?

Придбаний 150 000 рублів на місяць на YouTube залишаючись вдома за комп'ютером (Євген Кларк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 515 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Заробляйте на чужих відео в інтернеті вже сьогодні! Вам не потрібно знімати власні ролики, не потрібно займатися відеомонтажем, наймати операторів, купувати відеокамеру і.т. д Все, що від Вас вимагається - це час, витрачений на роботу з сервісом YouTube. За своєю суттю, це дійсно, напевно, єдиний робочий курс, де Вас за руку доведуть до результатів!

Чому саме заробіток на youtube?
Відеохостинг YouTube дозволяє не тільки переглядати цікаві, розважальні або корисні відео, але і дає можливість кожному бажаючому заробляти. Для цього потрібно приділяти час і працювати з відео, правильно з оптимізацією займатися просуванням. Заробіток на Ютубі привабливий тим, що він може бути пасивним. Тобто, досить попрацювати з декількома класними роликами, що залучають глядачів, і постійно отримувати з них дохід.
Це реально, спробуйте і переконайтеся в цьому самі. В даний час заробляти хороші гроші на сервісі YouTube може кожен. Без належних знань люди кидають працювати на YouTube, тому що розкрутити канал, і вже тим більше заробити на ньому непосильну працю, саме з цією метою і був створений даний відеокурс, який навчить Вас проводити час з користю, а головне заробляти вже сьогодні!

Курс відмінно підійде, якщо ви:
  1. новачок і не розумієте, що потрібно робити!
  2. Не маєте стабільного доходу, сидите вдома і витрачаєте час в порожню
  3. шукайте додаткові джерела доходу!
  4. Мама в декреті або пенсіонер
що включає в себе відеокурс?
  • докладні покрокові відео-уроки в FULL HD якості
  • багаторічний досвід роботи на youtube, простою і зрозумілою мовою, від А до Я
  • Скрипти, програми і все необхідне для роботи з чужими відео і сервісами.
Чому варто навчатися у мене?
Я пропоную вам курс і систему заробітку, простий і зрозумілий кожному алгоритм дій. Вам необхідно просто запустити відеоуроки на вашому пристрої і приступити до перегляду і вивчення інформації! Все, що Вам буде представлено в рамках навчання за своєю суттю має 100% унікальність, цього ви не знайдете у вільному доступі, оскільки на створення відеороликів, що містять покроковий алгоритм дій, описаних простим і зрозумілим для кожного я витратив більше 5 місяців, проаналізував багато інформації, перевірив багато теорій і методів роботи, склавши свій, унікальний метод. Вся інформація, яку Ви отримаєте розроблялася особисто мною, більш того, вона підтверджена досвідом роботи з сервісом YouTube в 10 довгих років.

Акційна ціна - 1399 рублів замість звичайних 10.000 рублів-діє тільки обмежений час!
Найдетальнішу інформацію про курс ви знайдете на сторінці, що продає.

відеопрезентація курсу:

https://privatelink.de/?https://top-youtuber.ru/
 
Угорі