Що нового?

Набір учасників 2 марафони в одному (Катерина Хармоні)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 717 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

це не новий марафон! Це мої 2 марафони в одному.
Плюс буде новий міні Експрес марафон на тиждень і нові пости з секретами прискорення схуднення і моя книга кардіо і йога тренування повнорозмірні, Інші немає (так що якщо хочете повнорозмірні тренування то вам до мене за програмами). Я не бачила жодного марафону де б вам дали 1 годину тренування на Instagram. Але експрес міні марафон я вже записала повноцінно.

Програма підходить абсолютно всім. Інформація, яка може змінити ваше життя! І це не реклама, вся моя енергія там і в програмі нової 6 тижнів тренувань плюс бонусні тренування!

Ця програма включає:
3 тижні тренувань! Тренування в цьому марафоні особливі!
Part 1 of my marathon Фокус-витягнути тіло, зробити його тонким і легким, схуднути в ногах-зробити їх саме тонкими, просушити живіт, це пілатес sculpt стиль, плюс кардіо, HIIT без перекачування і йога зцілююча
Part 2/2 частина марафону
система метаболічних тренувань і харчування на 2 тижні, яка допоможе вам схуднути, позбутися від проблемних зон, придбати рельєф і тонус, позбутися від жиру, а також якщо ваша мета-струнке підтягнуте тіло, без схуднення! У цей марафон включені найефективніші і доведені види фітнесу!


https://www.instagram.com/p/CGVECRGqD9N/
 
Угорі