Що нового?

Набір учасників 2000 рублів в день (Олексій Родіонов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 170 ГРН
Учасників: 0 з 18
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Стабільний заробіток в Інтернеті від 2000 до 8000 Рублів в день на створенні простих презентацій.
стабільний заробіток в Інтернеті
  • від 2000 рублів в день
  • без знань
  • без досвіду
  • без партнерок
трохи про себе
Дозвольте представитися і розповісти трохи про себе. Звуть мене Олексій Вікторович Родіонов. За освітою я Автослюсар, народився і виріс в місті Одинцово, Московської області. Працювати в Інтернеті почав зовсім недавно - 5 місяців тому.
Спочатку я, як і багато хто з Вас, купив десяток різних курсів, пробував заробляти за різними методиками, серед яких були як гуру заробітку в Інтернеті, так і звичайні шахраї. Я не можу сказати, що всі курси, які я вивчав, були відвертими лохотронами, деякі були просто недопрацьовані, деякі давали лише якісь певні знання, що, загалом, не приносило бажаного результату.
Загалом були курси які навчили багато чому, зокрема технічним моментам, але були і пустушки, які не навчили абсолютно нічому. Отримавши певний досвід і знання, я зробив певний відсів інформації і вибрав основну суть, в результаті через деякий час у мене вийшло виробити свою концепцію ведення бізнесу в Інтернеті. У підсумку зараз, я працюю в Інтернеті виключно за своєю методикою і ось мої результати роботи за кілька місяців. І я проти лохотрона в інтернеті, мені нема чого приховувати і нічого боятися.
 
Угорі