Що нового?

Набір учасників 5 правил здорового життя по Аюрведе (Борис Рагозін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3273 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 3163



II ступінь річної програми "Спеціаліст"
КОМПЛЕКС знань, спрямованих на поліпшення якості життя і збереження міцного здоров'я.

курс спрямований на те, щоб змінити погляд на спосіб життя людини
Мета курсу:
  • допомогти вибрати вид спортивних тренувань — це можуть бути і силові тренажери, і йога, і степ-аеробіка, і пілатес.
  • знайти ідеальний режим дня-хтось із задоволенням буде займатися з ранку, а хтось здатний розворушити себе лише до вечора.
  • змінити погляд на систему харчування-від складу, якості і часу прийому їжі залежить не тільки вага, але і самопочуття.
про що курс:
Правильне харчування

Їжа повинна підтримувати тіло в здоровому стані, дарувати йому легкість і не виступати джерелом хвороб.

А для того, щоб правильно підібрати для себе харчування, важливо знати свою конституцію.
У різних тілах переважають ті чи інші доші. В результаті виходить Індивідуальна Конституція, яка визначає звички, характер, схильності до захворювань людей, їх пристрасті і особливості в харчуванні. Як тільки людина порушує правила одна або дві доші виходять з рівноваги, що призводить до формування хвороб. Щоб дотримуватися балансу необхідно дотримуватися певних правил харчування, які сформовані для кожної окремої доши.

Секс
В Аюрведе надається велике значення підтримці здоров'я і сили репродуктивної системи. Причому не стільки для того, щоб поліпшити статеве життя, скільки для підтримки високого рівня життєвої енергії організму в цілому і нервової системи зокрема. Оскільки сексуальна енергія є початковою енергією тіла і розуму, неправильне її використання може викликати різні захворювання. Психічні розлади нерідко пов'язані саме з цим і обумовлені невмінням формувати статеві відносини. Правильне використання сексуальної енергії-ключ до здоров'я.

фізичні навантаження
Згідно Аюрведе кожна людина володіє індивідуальною природною Конституцією (пракріті), і те, що добре для вашої подруги може абсолютно не підходити Вам. Займаючись фізичними навантаженнями, які не відповідають вашій Конституції, ви суперечите природі, а значить - наживаєте собі проблеми і хвороби.

спосіб життя
Для того, щоб мати хороше здоров'я, необхідно дотримуватися певних правил. Наука аюрведи дає для людини чудове знання.
Людина, наступний даними знанням, буде здоровим і енергійним. Той же, хто постійно порушує закони, запропоновані аюрведою, буде страждати від різних захворювань

Сон
Аюрведа надає великого значення сну. Нічний відпочинок дозволяє скинути накопичене напруження, привести почуття і думки в порядок, підготуватися до нового дня. Щоб сон був якісним і здоровим, слід виконувати певні рекомендації

Автор програми —Борис Рагозин
"Протягом 9 років я навчався в Індії аюрведичній медицині та йозі. Зараз я кожен день приймаю пацієнтів і займаюся профілактикою та лікуванням різних захворювань. В ході щоденної багаторічної роботи з пацієнтами я придбав великий досвід лікування і профілактики хвороб. Я бачу хороші результати і хочу розповісти вам, як їх домогтися самостійно"
Вища мед. освіта РФ, аюрведичний доктор, MD, PHD, йога-терапевт (інститут Патанджалі-йога)
Очолював кафедру аюрведи Інституту східної медицини РУДН
Досвід роботи з пацієнтами більше 20 років
https://edu.ayurvedaru.ru/5pravil
 
Угорі